Basen Namysłowska

Odpowiedzi

kiedy zrobicie cos ze

kiedy zrobicie cos ze zniszczonym basem odkrytym na namysłowskiej,chyba już zarobiliście na giełdzie?i handelkach? ręce opadają dopuścić do takich zniszczeń! i jeszcze jedno na nie zabezpieczonej zjeżdzalni( kiedyś do wody) dla dzieci ,a dzś straszącej dojdzie do tragedii,ciekawe jak się będziecie tłumaczyć ?przerażające jak mogą się utrzymac na stanowiskach tacy ludzie dyrekcii tego miejsca?

Może ktoś opowie jakie są

Może ktoś opowie jakie są warunki na basenie Namysłowska ? Czy jest czysta woda? Jak jest w toaletach?

mieszkam obok basenów, żal

mieszkam obok basenów, żal ściska serce na widok tego, co pozostało po tym kompleksie. Właściciel (chyba miasto) powinien coś z tym zrobić. Widać przemiana obiektów sportowych w Polsce na bazary robi się naszą narodową tradycją. po prostu wstyd. szkoda, że Praga znowu jest pod tym względem poszkodowana.

chodzę na basen regularnie,

chodzę na basen regularnie, jest czysto, spokojnie |(o ile nie ma grup szkolnych) choć sam basen mógłby być częściej "odmulany", po paru miesiącach robi się nieprzyjemny osad na dnie basenu, niczym to nie zagraża, ale nie wygląda zbyt przyjemnie.

Chodze na ten basen od lat,

Chodze na ten basen od lat, nie jest to basen nowoczesny, pamięta jeszcze głębokie czasy PRL-u, ale pracują tam bardzo mili ludzie, zawsze chętni do pomocy, tory w weekendy z reguły puste, wiec jak ktoś chce popływać to polecam.

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.