AquaFit Kabaty

Odpowiedzi

Bardzo ładny basen chociaż

Bardzo ładny basen chociaż ratownicy są dziwni. Byłam tam z dziećmi i miałam wrażenie że ratownik był nachalny. Powiedział mojemu podopiecznemu 8latkowi że nie może zjeżdżać na zjeżdżalni (a to nieprawda. po prostu ma lecieć głową w dół i tyle). Poza tym jak ja patrzę co dzieci robią to pracownicy nie muszą się jakoś wyjątkowo interesować. Poza tym miałam też ogólne wrażenie że się ratownik na mnie gapił jakby chciał poderwać. Było to krępujące mimo że nie należę do czepialskich. Poza tym jednym minusem z personelem uważam że jest to bardzo ładny basen, czysty, ma wszystko co trzeba dla dorosłych i dla dzieci. Szkoda że tylko 25metrów basenu sportowego ale i tak nie jest źle. Jest zjeżdżalnia do rekreacyjnego i jakuzzi. Są też sauny.
Tak, trzeba mieć czepek jak chcesz wejść do wody. Z resztą chyba jak wszędzie w warszawie.

do postu wyżej...chciałam

do postu wyżej...chciałam powiedzieć oczywiście że ma NIE lecieć głową w dół. :)

aha..w ciągu roku niestety też wejścia rekreacyjne są uzależnione od tego kiedy basen nie jest zajęty przez dzieci szkolne.
Cena przeciętna. to nie jest basen ani najtańszy ani najdroższy

Nie trzeba mieć czepka... i

Nie trzeba mieć czepka... i ze względu na wodę solankową oraz dostęp do saun w cenie wejściówki jest basen, w którym bywam najczęściej

Pozwolę sobie odnieść się do

Pozwolę sobie odnieść się do powyższego wpisu, bo jest niesprawiedliwy, a Pani chyba pomyliła baseny. Po pierwsze nie ma tam zjeżdżalni, basen ma 20 m długości i nie widzialam tam nigdy grupy szkolnej. Ratownicy a raczej bym powiedziała instruktorzy nie monitorują basenu, a prowadzą zajęcia nauki pływania. Oczywiście jak o coś ich poprosisz to udzielą informacji, ale raczej się nie narzucaja z sugestiami.
Co do basenu to korzystam z niego od dwóch lat i jest przyzwoity. Czyste szatnie, damska, meska i rodzinna. Można trafić na tłok, szczególnie jak prowadzone sa zajęcia, bo wtedy blokowane sa dwa tory z czterech. Ale ogólnie jest przystępnie. Woda solankowa rzeczywiście działa lepiej na skórę niż chlorowana, ale jak ktoś jest ciepłolubny lub przyszedł tylko się pomoczyc bez pływania to nie polecam, bo wtedy niższa temperatura wody jest odczuwalna.

Bardzo lubię ten basen ale

Bardzo lubię ten basen ale brakuje mi przy wejściu do basenu poręczy zwłaszcza jest to ważne dla osób z ograniczoną sprawnością. Chodzi mi o tę część z masażami i biczami.

Po zmianie własciciela basen

Po zmianie własciciela basen nie honoruje kart Multisport. Obsługa nie ogarnia płatnosci kartą i gubi się w obsłudze terminala. Wystrój pływalnie stał jest obecnie odpychający. Duża i bardzo zła zmiana w stosunku do poprzedniej wersji pływalni. Poprzednio to był mój ulubiony basen, obecnie ni polecam, a nawt stanowczo odradzam.ł

po zmianie właściciela -

po zmianie właściciela - MASAKRA :(

Po zmianie właściciela jest

Po zmianie właściciela jest znacznie czyściej, bardzo dobrą polityką jest brak współpracy z operatorem kart sportowych, teraz można swobodnie popływać. W wystroju pływalni zmieniły się stare leżaki - zostały wymienione na nowe. Proszę się nie ośmieszać i nie obrażać ludzi, którzy dbają o obiekt. Poprzedni właściciel nie posiadał terminala kart płatniczych. Jeśli nie chce Pan płacić za usługi, proszę skorzystać z publicznych obiektów, a nie wylewać swoje żale.

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.