Basen Inflancka

Odpowiedzi

Dojazd

jak się tam dojeżdża z parku praskiego ?

od wileniaka 28 ;)

od wileniaka 28 ;)

Basen ok, jeszcze jakby tam

Basen ok, jeszcze jakby tam była czystsza woda to byłoby super

SKANSEN KOMUNIZMU! Dziś

SKANSEN KOMUNIZMU!
Dziś próbowałem skorzystać z usług pływalni. Skończyło się, niestety, na dwóch dziwnie wyglądających facetach w szatni. Zażądali butów!
Otóż, proszę Państwa, na tej pływalni nic nie podlega przypadkowi. Jeśli nie zostawią Państwo butów w torbie (koniecznie) foliowej - nie dostaniecie kluczyka do szafki. I na tym koniec rozmowy z dwoma nieświeżymi Panami w szatni. Żadnej dyskusji... "Pan se pójdzie i kupi" Buty w plecaku - niemożliwe...
Niestety - interwencja u tzw Pana Kierownika nie wniosła nic nowego. "Jest regulamin i koniec"... Żenujące :-/
Tak więc:
- Jeśli chcecie się Państwo poczuć znów jak przedszkolaki w okresie wszechwładnego komunizmu - polecam tą pływalnię.
Mnie już tam raczej nie wpuszczą albowiem Pan Kierownik pokazał moją osobę Panu Ochroniarzowi... Nie zostałem na miejscu skuty i zamknięty w pakamerze więc mam przesłanki sadzić, że chodziło o to by mnie więcej nie wpuszczać na teren tak szacownego ośrodka.

Może i klimat lekko

Może i klimat lekko przystary ale jest tanio i nie liczą czasu. Ja z 3 dzieci na warszawiance za godzine płacę 100zł a tu 30. Więc sory.. Jestem zadowolona!

Mało pamięta Pan/i

Mało pamięta Pan/i komunizm. Basen o którym mowa jeszcze 15 lat temu był pod ochydnym zielonym balonem. Dochodziło się do niego po zwykłym betonowym chodniku a woda śmierdziała chlorem. Wszystkim wolnym od polskiego malkontenctwa życzę miłego pływania.

MR.

Balonu nie ma, chloru nie ma

Balonu nie ma, chloru nie ma ale styl bycia pana tzw. kierownika nadal komunistyczny.
Mnie także nie wpuszczono na basen.
Nie wpuszczono ponieważ buty miałam w plecaku a nie torbie foliowej.
Komunizm za 10 zł.
Szkoda, że woda niezbyt czysta i niestety- kobiece problemy zdrowotne gotowe.
Niech pan kierownik zacznie dbać o obiekt w sposób bezpieczny dla zdrowia pływających a nie zajmuje się butami.

Myli Pan/Pani komunizm z

Myli Pan/Pani komunizm z postępem technologicznym. To oczywiste, że technika się rozwinęła a Pan Kierownik pozostał w przeszłości. Najgorsze jest to, że jego prostaccy podwładni, mający bezpośredni kontakt z klientem czują się zupełnie bezkarni.
A problem jest zupełnie analogiczny do problemu papieru toaletowego w komuniźmie - mogła mieć Pan/Pani pieniądze na 10 rolek a bez oddania 10 kg makulatury i tak się trzeba było Trybuną Ludu podcierać!
Jakbym był złośliwy to bym dodał, że rzeczony papier nawet się rozwija a Pan Kierownik.... chyba wręcz przeciwnie. :)

Z ceny jest Pani zadowolona

Z ceny jest Pani zadowolona :) rozumiem ale moim przedmówcom chodziło o sposób w jaki są traktowane osoby wyłamujące się spod nakazu czy regulaminu pływalni. W przypadkach opisanych moim zdaniem dziecinna bzdura ale na szczęście nie jestem kierownikiem obiektu sportowego.
Kultura niektórych władz nadal pozostaje w tyle.
Cena biletu nie ma nic do rzeczy z kulturą bycia.

Pzdr
Marecki

Witam Wszystkich ! Bym nie

Witam Wszystkich !
Bym nie pomyślała ,że tak jest ,miałam z dzieckiem tam iść , bo sama kiedyś chodziłam,ale to co przeczytałam mnie z lekka zdenerwowało.Zdecydowanie po tym co się dowiedziałam , nie zamierzam tam iść ,hmm szkoda gadać,za takie nic, nie dostać się na basen to naprawdę obraża ludzi i nie ważne ,że tanio ,co do kultury to dużo pozostaje do życzenia!

Pozdrawiam Wszystkich !
Matka 4 letniej córeczki

A ja mam zamiar się dziś

A ja mam zamiar się dziś wybrać na Inflancką po pracy. To że buty trzeba koniecznie zostawić w szatni to akurat standard na basenach.

Nie ma chloru? Nia ma

Nie ma chloru? Nia ma balonu? A jak inaczej nazwać to zadaszenie? Przecież to nie jest budynek, tylko właśnie balon naciągnięty na basen. Woda śmierdzi niesamowicie, a jest podobno ozonowana. Poza tym jest brudna, pełno włosów i innych brudów. W szatni też niesamowity syf! Przestałam tam chodzić po tym jak wciąż powracały mi kobiece problemy zdrowotne. Odkąd nie chodzę wszystko jest ok, tylko wydałam mnustwo kasy na lekarzy i leki. Oczywiście bezwzględnie trzeba pływać w czepku i obcisłych kąpielówkach (absolutnie nie można pływać w spodenkach - tak mów regulamin!). A co z Panami nadmiernie owłosionymi? Ich włosy mogą pływać w basenie? W czym są one lepsze? Chodziłam na ten basen dość długo, bo mam blisko i przede wszystkim dlatego że jest tanio, ale SZCZERZE NIE POLECAM !!!! Lepiej zapłacić więcej, ale można wtedy liczyć na wyższy standard i nie ryzykować, że zabierzemy ze sobą do domu jakąś chorobę.

Byłem, zobaczyłem i

Byłem, zobaczyłem i więcej tam nie wrócę

O czystą wodę zadbaj sam/a

O czystą wodę zadbaj sam/a nie sikając i idąc do basenu po opłukaniu się pod prysznicem a nawet umyciu. Kobiece choroby możnia nabyć po pobycie w każdym basenie. Buty zdejmuje się
przed wejściem na każdy basen w szatni. Jeżeli jest to pokomunistyczny obiekt to nie wymagajcie luksusów. Przecież jest tam tanio jak mówicie. Macie tanio to szanujcie regulamin. Jeżeli ktoś się awanturuje to ponosi tego konsekwencje, ostatecznie nie jest tam sam, pewnie jest jakiś powód dla, którego buty trzeba powiesić w foliówce.
Regulamin został ustalony a kierownik odpowiada za cały obiekt i ludzi tam przebywających.
Ja nie mieszkam w W-wie więc nie mam interesu, aczystość wody może sprawdzić sanepid.

KR inne miasto na północy

wobraz sobie ze nie sikam do

wobraz sobie ze nie sikam do basenu, nawet by mi to nie przyszlo do glowy, ale widac ty jestes w tym bardziej doswiadczony/a i robisz to notorycznie. uwazaj bo kiedys natkiesz sie na barwnik w wodzie ktory reaguje z moczem i barwi sie na czerwono. uprzedze twoja odpowiedz i powiem ze nie wiem tego z wlasnego doswiadczenia tylko kolegi ktory jest ratownikiem.

Ludzie, nie zachowujcie się

Ludzie, nie zachowujcie się jak dzieci. Przecież nikt nie jest zmuszony tam chodzić! Komu nie odpowiada pozostawianie butów w torebce foliowej - idzie gdzie-indziej (gdzie pewnie jest podobnie, jeśli chodzi o te buty).
A jeśli chodzi o choroby kobiece to wszyscy lekarze zalecają chodzić (!) ZAWSZE i na jakikolwiek basen z tamponem! Ryzyko spada bardzo nisko wówczas (a tak naprawdę nie do końca jest to kwestia basenu lecz przebywających tam ludzi).
Wszystkich pozdrawiam i życzę znaleźć basen odpowiedni dla każdych potrzeb!

Każdy lekarz zaleca

Każdy lekarz zaleca stosowanie tamponu przed wejściem do wody na basenie... sam sobie wsadź tampon-albo sama... Suchy tampon w suchą pochwę. Pier...lnęlo !
Basen jest syfiasty. Buty w foliówce- paranoja- jeśli ktoś buty wsadza w plecak to znaczy, że w nich nie wchodzi. Skoro basen jest tak super oceniany to niech serwuje każdemu klientowi worki z materiału. Po jasną cholerę mam tracić kasę na foliówki? Nie jest to ekologiczne posunięcie.
Kierol z inflanckiej to buc i tyle w temacie.
Mieszkam tuż obok basenu i mieliśmy z nim nie jedną scysję.
Wywiesił regulamin i ok, szkoda tylko,że nie przeszkolił swoich pracoli w kulturze podejścia do klienta.

Buahhhaa hahahahaha obuwie w

Buahhhaa hahahahaha
obuwie w torebce to pikuś :):)
Mnie o mało ochroniarz nie wycapił za drzwi,kiedy powiedziałem, że butów w szatni nie zostawię bo są droższe od jego 5 miesięcznej pensji.
Buaahhhaahahahaha

Panowie z szatni chcieli pomocy to im ochroniarz taki chłopek roztropek co do 3 zliczyć " nie umi " rzucił tekst " panie, albo buty do szatni albo się pan żegnasz ".
No to się pan przeżegnał i odjechał .
Warszawianka jest droga ale kulturalnie wchodzisz i wiadomo- obuwie zostawiasz w szafce!
Inflancka odkąd pamiętam miała problem z utrzymaniem higieny wody.
Obecna żona, wcześniej dziewczyny uskarżały się na dolegliwości kobiece- sorry ale tampon buahahaha niech sam wsadza lekarz swojej kobiecie zwłaszcza jak przedmówca napisał:kiedy wejście suche.
Żenada.

powiem tyle...basen powinien

powiem tyle...basen powinien zostac ZAMKNIETY

Lekarze zalecają chodzić w

Lekarze zalecają chodzić w tamponach na basen???? A to dobre - do wielu chodziłam i gorszej bzdury nie słyszałam!!!

A co do basenu to faktycznie wygląda jak za czasów komunizmu, jest w nim zimno, ciemno i to chyba jest głównym elementem wpływającym na odczucie wszechobecnego brudu.

No ale jak zauważyliście jest tanio. 100 PLN/miesiąc za aquaareobik 2 razy w tygodniu to atrakcyjna cena.

Chodzę już tam od niemalże roku i jestem zdrowa jak ryba (to odnośnie tych tamponów) !!!

Ludzie, dajcie spokój..

Ludzie, dajcie spokój.. Takie straszne mieć torebkę foliową do wkładania butów kiedy się idzie na basen?
"Tracić kasę" na TOREBKĘ?
Pan od butów za 5-cio miesięczną pensję jest bucem. Zamiast takie drogie kupować niech zbiera na własny basen. Będzie się i w ubraniu mógł weń ładować.
Ja chodzę, dolegliwości "kobiecych" żadnych nie mam.
Jak któraś z Pań się boi może użyć do tych tamponów lubrykantu..
Przesadzacie moi państwo strasznie.

Lubrykantu, no

Lubrykantu, no brawo.
Inteligencie zanim się zaczniesz mądrzyć na ten temat, przeczytaj sobie ulotkę dołączoną do tamponów. NIE można ich stosować w innych dniach cyklu niż miesiączka.

To jest całkiem logiczne,

To jest całkiem logiczne, ze każą te buty zostawiać. Czy wyobrażasz sobie jak wyglądałyby szatnie/przebieralnie gdyby w zimie ludzie tam w butach chodzili?? Pełno błota by było. A przecież nie będą stawiać w szatniach kogoś do pilnowania, żeby nikt nie wchodził w butach i nie zakładał butów bezpośrednio po przebraniu się (jeszcze w szatni). Wydziwiasz...

A ja muszę powiedzić że

A ja muszę powiedzić że właśnie dziś byłam u mej Pani ginekolog i tak poprostu mi zaproponowała, ponieważ miewam problemy natury kobiecej, abym przed pójściem na basen włożyła tampon a po wyjściu na wieczór lactovaginal albo inny lek zawierający kwas mlekowy. Na Inflancką jeszcze nie chodziłam więc to nie stąd moje problemy...ale z tym tamponem to pomysł ginekologów więc chyba nie moze być taki do końca głupi...

jest czysta

jest czysta

z zapartym tchem

z zapartym tchem przeczytałam tę gorącą dyskusje i chce tylko dodać, ( nie będzie o problemach kobiecych, lubrykantach ani drogim ubraniu) że osobom dla których dodatkowe 5 zł. wydatku nie stanowi problemu polecam Warszawiankę. Nie ma "worków na kapcie" jest czysto a obsługa jest kulturalna. A jeśli chodzi o wypowiedź od której zaczęła się dyskusja to myślę, że problem nie dotyczy (niestety) tego jednego, konkretnego miejsca.... konflikt między "postsowieckim" sposobem myślenia a tym kapitalistycznym ("klient nasz pan", "płace- wymagam" itp. itd.) jest w naszym kraju częsty i nie wystarczy zmienić basen z tego za 7,5 ,- na ten za 10,- żeby zupełnie uniknąć opisanych wyżej nieprzyjemności bo możemy je mieć niemal wszędzie...
martyna

Byłam na Inflanckiej. Wiele

Byłam na Inflanckiej.
Wiele razy korzystałam z basenu, który mam niemal " pod blokiem ".
Niestety, Pan Kierownik nie grzeszy kulturą.
Niestety, Pan Kierownik nie grzeszy nią nie dlatego, że jest osobą piastującą stanowisko kierownicze w postkomunistycznym obiekcie tylko po prostu: nie ma kultury wobec swoich klientów.
Od ponad 1,5 roku korzystam z innego basenu. Bywa różnie lecz nigdzie nie spotkałam się z opisywanym tutaj chamstwem.
Chamstwem, którego także doświadczyłam.

Tak długo póki będziemy pozwalali na niekulturalne zachowania tak długo będą wokół nas chamy.

Dużo napisaliście o braku

Dużo napisaliście o braku kultury Pana Kierownika i innych pracowników tej pływalni, ale powyższe teksty też nie wskazują na kulturę ich nadawców.
Ludzie wymagając od innych kultury, sami też bądźmy tacy i nie obrażajmy na forach :)
Ja chodzę dosyć długo na basen na Inflanckiej, bo mi pasuje, a jeśli ktoś ma tam TAKIE PROBLEMY to mam prosta radę - ZMIEŃ BASEN!
Pozdrawiam

Dyskusja o basenie

Dyskusja o basenie przerodziła się w wojnę ;-) Ja na Inflanckiej korzystam z basenu i siłowni, już dosyć długo i jeszcze stamtąd z rzeżączką nie wyszłam. Czystość wody w basenie i otoczenia niestety nie zależy tylko od pracowników obiektu, ale w dużej mierze od użytkowników. I regulamin w tym punkcie jest taki sam, jak na każdym innym basenie. Przed wejściem do wody trzeba się umyć, a nie tylko opłukać, albo wręcz ominąć prysznic szerokim łukiem, a czepek nie służy do ochrony włosów przed wodą, czy też do poprawienia sobie wyglądu, ale chroni przed wydostawaniem się włosów do wody. Niestety nie raz widziałam osoby brudne, jakby się w błocie tarzały i z włosami ciągnącymi się za czepkiem, jak parzydełka za meduzą. Więc od obsługi co najwyżej można oczekiwać "odławiania" takich delikwentów, ale to dopiero byłoby przedszkole. Regulamin jaki jest, taki jest i służy po to, aby go przestrzegać. Tu jest taki, a na Warszawiance inny, no i tu kwestia wyboru. Wolę ten na Warszawiance, to idę tam, jeśli tu nie podoba mi się ta foliowa torebka. I nie dziwmy się, że ktoś nas nie wpuszcza na basen, bo łamiemy regulamin. Najpierw samemu trzeba być w porządku, a nie rzucać się jak kozak, "bo mi się należy". Oczywiście kultura musi być po obu stronach, również i po stronie pracowników obiektu.
Co do samego obiektu i warunków to wygląda tak (przynajmniej jeszcze w zeszłym roku). Woda w miarę czysta, choć owszem widziałam pływające włosy, balon jest, ale temperatura pod balonem jest w porządku, sam wygląd może nie jest najlepszy, ale nie tragedia, jak niektórzy piszą. Nie ma chipów, co dla mnie jest dużym plusem. Basen 50 metrów, dla mnie to też zaleta, wolę pływać w długim, niż męczyć się w 25 m. Jeśli chodzi o obsługę, to nie spotkałam się z chamstwem, choć wierzę, że inni mogli mieć w tej dziedzinie inne doświadczenia. Stosunek jakość/cena bardzo dobry. Jeśli ktoś woli wyższe standardy, to oczywiście Warszawianka, albo inne podobne obiekty, jeśli ktoś ma małe wymagania, to oczywiście Inflancka. Ale pamiętajmy, że to jak wygląda obiektó i jaka jest tam atmosfera zależy w większości od użytkowników :-)

Pozdrawiam ;-)

CHODZĘ NA INFLANCKĄ od

CHODZĘ NA INFLANCKĄ od niedawna polecił mi ją kolega Rzeczywiście można sie przypiąc że wygląda jak z mienionej epoki ale CENA jeśli komuś zależy na pływaniu lub cwiczeniach to polecam jak ktoś bardziej niż trening ceni walory wzrokowe to proszę...
Wszędzie u konkuręcji jest przynajmniej o 100 do 200 zł drożej za porównywalne pakiety
Ojciec 2-córek i mąż 2 żony ;-P

CHAMSTWA - nie znoszę, po

CHAMSTWA - nie znoszę, po żadnej stronie, choć zwłaszcza obsługa powinna trzymać klasę

"KLIENT NASZ PAN" - bez przesady. Regulamin jest po coś, czasem przepisy wydają się być nieżyciowe w konkretnym przypadku, ale sprawdzają się "dla mas" i dlatego są takie, a nie inne. To, że ktoś płaci za wstęp nie znaczy, że ma prawo robić co chce. Irytują mnie ludzie czepiający się wszelkich zasad, które choćby minimalnie ograniczają ich komfort.

STANDARD - trochę brudnawo i ciemno, ale tanio. Coś za coś. A choroby i tak łapię co jakiś czas na każdym basenie, bo mam niską odporność organizmu, niestety :-(

Pozdrawiam wszystkich lubiących pływać, chlapać się w wodzie itp. :-)

mi tam sie podoba tanio

mi tam sie podoba tanio mało ludzi a woda taka co aż śmierdzi chlorem jak na innych basenach to chyba niekoniecznie czystsza może i ciemno ale ja chodzę pływac a nie na podryw A tych którzy narzekają itd maszerujcie na inne baseny niech na was zarabiają i tam tęż znajdziecie powód do narzekania a to że za drogo a to że pan ochroniarz mi ręcznika nie przyniósł he he Żenada

Ale chyba nie ma o co kopii

Ale chyba nie ma o co kopii kruszyć, bo basen od wrzesnia przechodzi w stan remontu, ktory, znajac polskie realia, moze trwac nie 2 lata, ale nieskonczonosc.Moze i dobrze: wymienią kadre na kulturalna i zrobia z polowy basenu brodziki dla szkolki plywania niemowlat.Bedzie standard a la Warszawianka i za podobna cene.Komunizm przejdzie do historii i juz nikt nie bedzie narzekal.A moze nawet ktos z łezką w oku wspomni, jak tam bylo kiedys....

ten basen jest weglug mnie

ten basen jest weglug mnie zajebi......y

Chodzimy na ten basen od

Chodzimy na ten basen od poczatku studio - czyli 5 rok. I jest to najlepszy basen na jakim bylem. Warszawianka pozostaje dalego w tyle. Jedynie za granica mozna podobne spotkac. Ale nie za taka cena jak na inflandzkiej.

Serdecznie pozdrawiam
I zachecam
M<

Ja chodzę na basen

Ja chodzę na basen inflancki z dwoma kumplami, przed wejściem pijemy po szampanie na głowę i świetnie się bawimy, tam jest ok. Co prawda trzeba oddac buty ale gdy to robimy staramy się nie chuchac panom w szatni. Trzeba też miec czepek, jak ktoś zapomni to można pożyczyc za 1zł.

sa karnety?

sa karnety?

basen subcio chodze tam

basen subcio chodze tam codziennie ale jest tani i wogole znakomicie ale nie ma karnetow ulgowych dla mojego dziecka ale basen fajny lecz za mala zjezdzalnia

ile przystankow od wileniaka

ile przystankow od wileniaka to jest.?xd

Byłem tam na obydwu

Byłem tam na obydwu basenach i tam jest czysto a buty to na każdym basenie się zdzejmuje !

rada dla aferzystów, wielki

rada dla aferzystów, wielki problem jakim jest worek foliowy mozna kupic u pani w sklepiku ze słodyczami, zaraz przy szatni, za całe 50 gr. jeśli oczywiście nie jest to zbyt wygórowana cena dla panów z drogimi butami....

toalety brudne, smród jak

toalety brudne, smród jak na PKP, woda brudna, zapalenie spojówek gwarantowane i inne choróbska także, PRL w szatni i na wejściu straszny ... wstyd Warszawo!

to prawda, wstyd

to prawda, wstyd

dorzucę coś do dyskusji o

dorzucę coś do dyskusji o butach oddawanych do szatni. Rozumiem, że je się oddaje, ale... Byłem niedawno z kumplem, obaj pierwszy raz, kumpel miał foliową siatkę a ja plecak, który zamierzałem zabrać ze sobą i zamknąć w szafce. Chcieliśmy zatem włożyć obie pary butów do tej jego siatki, ale okazało się, że dostaniemy tylko jeden numerek. Jak powiedział, Bardzo Ważny Pan Szatniarz: "jedna siatka =jedna szafka". Po krótkiej dyskusji skończyło się na tym, że musiałem kupić siatkę w sklepiku obok.
P.S. obiekt faktycznie wygląda i funkcjonuje jak za komuny, można kręcić filmy a la Bareja.

Byłam dziś pierwszy raz na

Byłam dziś pierwszy raz na tym basenie i chyba się tam już nie wybiorę... Jakoś nie obruszyła mnie ta sprawa z reklamówką... choć racja na innych basenach dają worki:)) dzięki Bogu miałam jakaś siatkę... Bardziej obrzydliwy był dla mnie mężczyzna skubiący stopy w jacuzzi, włosy w basenie i brudna posadzka wokoło... no i bardzo miła Pani, która myślałam, że mnie zaraz utopi, gdy zjechałam na jej tor:/ (mam skrzywienie boczne kręgosłupa i mnie czasem znosi jak pływam na plecach) Ok wiem że trzeba się trzymać toru, przeprosiłam ale LUDZIE KULTURY!!!
Chyba trafiłam na zły dzień bo ludzi było mnóstwo... około 8-9 osób na tor- to nie jest komfortowe:/ Niestety to jakie mam wrażenia z basenu to zasługa ludzi którzy tam przychodzą... a może to brak światła działa na tych ludzi ze zachowują się jak wampiry...
Basen jest ok dla kogoś kto świetnie pływa i potrafi znieść wszystko na potrzeby treningu. Jeśli ktoś chce nauczyć się pływać lub nie robi tego znakomicie polecam mniejsze obiekty. Cena jest adekwatna do standardu... Plus dla basenu za czas- nie trzeba się spieszyć z suszeniem- nikt nie sprawdza czy siedzisz 90 minut czy 190:))

Wracajac do poprzedniej

Wracajac do poprzedniej wypowiedzi tak inflandzka nie jest basenem na ktorym znajomy moze nauczyc i nie ze wzgledu na tlum ludzi ale ze wzgledu na glebokosc. Na nauke polecam baseny przyszkolne. Bylam wczoraj na inflandzkiej jest ok, nie widzialam zadnych wlosow ani paprochow w wodzie. Obowiazek oddawania butow do szatni uwazam za bardzo sluszny a nawet konieczny i dla mnie jest to wielki plus przynajmniej w przebieralniach nie ma blota. A jak ktos jest burżujem to niech sobie na basen na ktorym zedra z niego skore. Ja chodze na basen aby potrenowac a nie dupe wymoczyc. Pozdrawiam wszystkich moczydupow mozecie tam nie chodzic wiecej miejsca bedzie dla ludzi ktorzy powaznie traktuja plywanie.

Korzystamy z basenu i nie

Korzystamy z basenu i nie widzieliśmy pływających włosów ani paprochów. W jaccuzi rzeczywiście był Pan, który wyglądał "nieestetycznie", ale to może zdarzyć się wszędzie, różni ludzie przychodzą na każdą pływalnię, nikt nikogo nie wygoni. Basen niedrogi, szału nie ma, ale popływać się da. Zamiast narzekać zmieńcie obiekt:)wrzucić buty w reklamówkę też nie jest problemem, jak się odwiedza obiekt publiczny należy dostosować się do reguł w nim panujących albo tam nie chodzić, proste...

chodze na ten basen z dwóch

chodze na ten basen z dwóch przyczyn: jest blisko mojego miejsca zamieszkania, bilet tylko 10 zetów.
Co do standardów - żenada. W szatniach śmierdzi, pod prysznicami śmierdzi, a jak widzę stare dziady i baby, które ładują się do basenu, żeby się nacieszyć wodą - chce mi się wymiotować. Szkoda ze warszawianka jest tak droga i tak daleko ode mnie. Za jakość się płaci.

Tak, ale na każdym basenie

Tak, ale na każdym basenie na którym dotychczas pływałem, są specjalne worki na buty, przy wejściu się je tam wkłada, po odebraniu z szatni wyjmuje i kładzie worek na kontuarze, od nikogo nie wymaga się by wsadzał je do własnej plastikowej torby, tu się zgadzam że to skansen, jak mi ten nieświeży pan kazał dać torbę z butami to na dłuższą chwilę oniemiałem, spytałem ale gdzie są owe torby gdzie mogę schować buty, pan równie zdumiony że go to nie obchodzi to przecież moja sprawa... Ale ja w '89 roku miałem już 12 lat więc co nieco pamiętam i jakoś to łyknąłem. Dobrze, że uzupełnili kafelki w basenie, bo jako dziecko rozciąłem sobie stopę, bo odbiłem się od dna a tam akurat stanąłem na czystym betonie na granicy z ostrym kantem kafelka. Całe szczęście tylko skóra i szybko się zagoiło chociaż krwi było od groma...

To nie wyłamuj się spod

To nie wyłamuj się spod nakazu i regulaminu pływalni. A jak ci coś nie odpowiada to idz na inny basen i tam sobie pływaj.

Też bym ciebie nie wpuscil

Też bym ciebie nie wpuscil na ten basen gdybym byl kierownikiem. Swoje buciory masz chowac do worka foliowego i oddawać na przechowanie, a jak masz jakies opory to idz pluskac sie w sadzawce.

To jak to jest takie nic to

To jak to jest takie nic to wez ze soba reklamowke foliowa i schowaj tam swoje buciki, a kazdy pracownik bedzie sie do ciebie milo usmiechal.

na warszawiance jest 20 zl/h

na warszawiance jest 20 zl/h a na inflanckiej 10 zl/1,5h, wiec roznica jest spora.

nie powtarzaj sie bo juz

nie powtarzaj sie bo juz glowa boli

Sprzedaj torebke na allegro.

Sprzedaj torebke na allegro. Mozesz tez jej dalej uzywac. Wszystko zalezy od ciebie co z nia zrobisz.

Wampirow na inflanckiej

Wampirow na inflanckiej nigdy nie widzialem. A na ktora strone cie znosi? Na lewa czy prawa? Na basenach nie ma okraglych torow niestety. Ja na inflanckiej nauczylem sie plywac i jest to najlepszy basen w warszawie wlasnie do nauki plywania. Jest oddzielna duza płytka część basenu.

Ale 10 zeta jest dla ciebie

Ale 10 zeta jest dla ciebie wazniejsze i wolisz patrzyc na stare dziady i baby i wymiotowac na ich widok. To pomysl sobie ze w Uniejowie jest basen z solankami za 6 zl/h (doplata za min po godzinie to 10 groszy). A osrodek wybudowany rok temu, wszystko nowe i jakos sie im oplaca. Bylem tam i bylo cudownie. Ogólnie to Warszawa to syf. Płacimy tyle bo jestesmy w Warszawie. Zdzieraja tu z ludzi niemilosiernie.

Weście nie gadajcie bzdur

Weście nie gadajcie bzdur po pierwsze woda nie jest brudna a po drugie często są zajebiste laski :) Pozdro.

dobre!:-)

dobre!:-)

To ludzie i pęd za kasą

To ludzie i pęd za kasą zrobiły taką warszawę, ludzi tu coraz więcej i dlatego tyle płacimy!

a co nie ma innych basenów

a co nie ma innych basenów w stolycy? tylko 2 i o to wojna...

Albothyl na pobasenowe

Albothyl na pobasenowe kobiece dolegliwości. Leczy i zapobiega na przyszłość!

a pytalas jakiegos lekarza o

a pytalas jakiegos lekarza o basen i tampony ? chyba nie skoro chodziłas do wielu i nikt ci tego nie powiedzial!!!!!!!!!!!!!!!! strach pomyslec co masz tam na dole jak od roku tam chodzisz bez tamponow! zdrowka duzo zycze :)))))))))))))))

tak nie mozna ich nosic w

tak nie mozna ich nosic w innych dniach. czyli cale dnie. w wypadku basenu zakladasz go na godzine. ale nie zakladaj i czekaj..... :) boze jaka afera o torby foliowe. faktycznie sa strasznie drogie. wezcie kurwa z domu. malo ich macie?
jestescie beznadziejni i lubicie sie nakrecac. idzcie lepiej na basen odreagowac stresy :)))))))))

Jak czytam wszystkie

Jak czytam wszystkie negatywne opinie na temat tej pływalni, to z całym szacunkiem ale wewnątrz aż mnie rozpierdala!! bo, regulamin jest po to, by go przestrzegać, jeśli jesteś nastawiony/na z góry na NIE, to normalne,że zawsze będziesz nie zadowolony/na i wszędzie doszukiwał się ciemnych stron. ponadto chorób kobiecych czy jakichkolwiek można nabawić się wszędzie,na każdym basenie. tu przecież mamy do czynienia z bezpośrednią stycznością typu: woda-ciało osłonięte jedynie kostiumem kąpielowym.To że jest tanio, to tylko na plus dla tej pływalni, dlatego też nie rozumiem wypowiedzi tych którzy w czasach tak trudnych narzekają na taki stan.... jeśli masz ochotę płacić więcej za to by skorzystać z pływalni, to płać, a w gruncie rzeczy przepłacaj! i wtedy nie płacz, że gdziekolwiek indziej coś kosztuje tak drogo!!. byłem na różnych pływalniach w Warszawie i nie pisz, że w szatniach śmierdzi, bo identycznie jak tu jest w innych stołecznych pływalniach. ludzi , po prostu macie chore myślenie i wyobrażenie, na temat pięknych zapachów w szatni, gdy przebiera się i korzysta z pryszniców codziennnie kilaset osób. nigdy nie będzie zapachu - niezapominajek!!!!!. ngdy nie spotkałem w basenie włosów, ani innych rzeczy, które mogły by popsuć wizerunek basenu. kończąc z kwituję tak: oczywiście nie utożsamiam się z wami( anty...) lecz nie dziwią mnie te wypowiedzi bo w końcu jesteśmy Polakami a znając naszą mentalność, to zawsze jesteśmy nie zadowoleni itp. DLATEGO TEŻ JESTEŚCIE ŻENUJĄCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Warszawiak

Drogi Warszawiaku! Skoro

Drogi Warszawiaku!

Skoro jesteś tak skłonny do przestrzegania każdego regulaminu to może zaczniesz stosować zasady poprawnej pisowni. Tym bardziej, że błędy są podkreślane na czerwono. Osobiście nie mam zamiaru całować kogoś w dupę tylko dlatego że tak jest napisane w regulaminie.

Pozdro.
- ryżu

Czy ktos jest mi w stanie

Czy ktos jest mi w stanie napisac czy basen nadal jest otwarty czy jest juz w remoncie?

Z tym , ze ci goście w

Z tym , ze ci goście w szatni nie przyjmują butow w worku na buty. Mowi "baran" ze ma byc w torebce foliowej i juz.

żebyś wiedział pujdę na

żebyś wiedział pujdę na gostyński basen

z prażki na inflancką

z prażki na inflancką dojedziesz tramwajem nr 28 i autobusem 170

Masakra,ale dyskusja

Masakra,ale dyskusja :D
Kurcze zatkalo mnie,ale szczerze- to ja bym sie tez awanturowala chyba.
U nas na basenie tez niby wklada sie w torebki,ale ktore sobie spokojnie
leza a jak zabraknie mowi sie Pani,ze sie ptorzebuje i Ona normalnie
daje ;p a Ci goscie sa po prostu smieszni.Wymagane jest cos- ok ale
nie musza byc przy okazji niemili jakby oceniali,ze kazdy chce im pojechac,
mysle,ze wiekszosc chce sie dostosowac-ale jak widac nie ma jak.
Nie kazdy czyta takie forum i wie z czym ma sie tam udac.Nie ma zrozumienia
z ich strony.
A co do czystosci to nie wiem... chcialam sie tam wybrac ale po tych
wpisach szczerze sie boje :D

I przedpytanie- wlasnie,tam jest remont?z tego co wiem,to nadal sa treningi
no ale moze lepiej zapytac ;)

Swego czasu widziałem

Swego czasu widziałem ciekawe baseny we Włoszech ...nie wiem czy komuś pomoże moja wypowiedź...ale zapewniam że tak właśni8e było ...W ogóle klimat jest tam znośniejszy a ludzie przystępniejsi choć z polskim językiem u nich dość krucho... :-O

dodam jeszcze że

dodam jeszcze że Zjednoczonym Królestwie baseny szału nie kręcą.... :-O

miś bez nosa z guzika_

Na "Inflancką" chodzę od

Na "Inflancką" chodzę od niedawna. Za pierwszym razem przeczytałem regulamin i uznałem że skoro tak trzeba to się zastosuję. Może nie jest luksusowo i standardy są zaniżone, ale nikt mnie nie wyganiał, nikt nie robił żadnych wstrętów.
Buty do worka i do szatni, normalne. W szafce zostawiam ubranie i plecak, normalne.
Zastanawia mnie tylko jedno, jaka jest dla was różnica między zostawianiem butów w szatni, a zostawianiem butów w szafce?
Szczerze, to uważam że zostawiając buty w szatni, wiem że szafka w której zostawiam ubranie, jest czysta a nie zabłocona. Ludzie są różni.

Też miałam sytuację z

Też miałam sytuację z butami - nie martw się. Ja z chłopakiem mieliśmy jedną torbę, wiec wsadziliśmy do jednej siatki i mu pokazuję, ze sa nasze dwie pary, a on, ze go to nie obchodzi i musi mieć.. Widzi, że jesteśmy w klapkach i w ogóle.. No nic, znalazłam siatkę.. Potem Kuba chce zostawić bluzę, a facet nie chce wziać. Na co mój chłopak, ze przeciez widzi, że co drugi wieszak to bluza.. A on wzruszył ramionami.. Potem Kuba rządał wyjaśnień a facet go zignorował i patrzył w sufit. Zagrzałam się wtedy, po basenie rzuciłam mu kluczyk na blat tak, że musiał z ziemi zbierać ;]

No ja bylam wlasnier i fajny

No ja bylam wlasnier i fajny basen.Szkoda,ze tylko
nie ma okien i cos plywa na dole a ogolnie jest
ok ;)

no wszystko racja ale tam

no wszystko racja ale tam bilet kosztuje 10 zł za 1,5 h a tam gdzie daja worki to tyle sie placi za 30 min

Basen jest czynny. Z

Basen jest czynny. Z czystością wody może nie jest najlepiej, ale dosyć znośnie.
Chodzę na ten basen od jakiegoś czasu i nigdy się nie nabawiłam żadnego choróbska.
Jeżeli jesteś ciekawa, to poprostu idź i sama zobacz. Jeżeli ci się nie spodoba to będzie to twój pierwszy i ostatni raz. Dopóki basen na inflanckiej będzie otwarty, ja na pewno będę tam chodziła pływać.
I jeszcze jedno. Z tym chlorem to faktycznie lekka przesada. Woda powinna być ozonowana, a czy jest? tego nie wiem.

Co znaczy "nieestetycznie"

Co znaczy "nieestetycznie" ?
Był brudny? śmierdział? miał jakieś syfy?
Trzeba było poprosić ochronę o usunięcie tego gościa.

mam pytanie czy faktycznie

mam pytanie czy faktycznie jest w planie remont tego obiektu? a jeśli tak to na czym ma polegać?

Apropos worków na

Apropos worków na buty:
Toć to jasne, chodzi o ochronę środowiska. Przynosisz swoje "wory" a nie bierzesz nowy za każdym razem. Obsługa ma swoje humory, jdnak po obcowaniu z kolesiami (np. takim jak z 1 posta i im podobnym) trzeba mieć odpowiednio ustawiony poziom kultury :)
Ja jestem zadowolony z tego basenu, mimo że ma wiele niedociągnięć. Jednak cena nadrabia wszystko. Byłem ostatnio w wodniku na Pradze Pd. - basen mały, szatnie koedukacyjne, przysznic 3 sekundowy, po godz za 18pln dopłata za każdą minutę, kontrola dostępu ;( FUJ

Dlatego wolę inflancką.

czyli obsluga jest

czyli obsluga jest humorzasta bo się zraziła? fajnie ... a brudu to już chyba nic nie tłumaczy (chyba)

Ekh, ekh- rzeknę: afera o

Ekh, ekh- rzeknę: afera o buty powstała ponieważ pan szatniarz nie pozwolił schować butów do plecaka, który zostanie w szatni obok okrycia wierzchniego.
Buty trzeba mieć w worku.
Trochę głupie jeśli w plecaku nie ma niczego innego poza butami.

Czy basen jest otwarty ?
Nie wiem.
Nie lubię balonów.

NIE POLECAM !! Cena może i

NIE POLECAM !! Cena może i jest super, ale basen jest okropny.

MINUSY :
- Woda śmierdzi.
- Brudne szatenie.
- Brudno pod prysznicami.
- Całkowita golizna (na tym basenie, to po prostu zaczyna przeszkadzać)
- Pusty brodzik do dezynfekcji stóp.
- [Podejrzenie] Tam chyba nikt nie sprząta.

PLUSY:
- Basen 50 metrów.

Dodatkowo, jak byłem spotkałem Pana, który wyglądał na bezdomnego, nie będe pisał, jak nie smaczny był to widok. Jestem całkowicie zniechęcony do tego basenu, nie wiem, jak inni ludzie, ale ja sie po prostu boję, że można złapać, jakąs chorobę skóry i wtedy leczenie będzie dużo droszże niż chodzenie na droższy, ale czysty basen.

Jaka "golizna" Myjesz się

Jaka "golizna" Myjesz się w majtkach?

Zajrzałam na to forum w

Zajrzałam na to forum w celu zasięgnięcia informacji. Szukam basenu ze szkołą pływania a na stronie o Inflanckiej przeczytałam że tam jest taka ale dla dzieci. Jestem trochę starsza :)
Wypowiedzi mnie rozbawiły, niektóre nawet do łez. Zadziwiające jak przy okazji rozmów o tzw pierdalasach (bo jak inaczej nazwać torebkowo-butowy powód tego sporu) można w genialny sposób unaocznić swoją błyskotliwość ("bym nie wiedziała"), porównać swój status majątkowy z tzw "miernotą" ("buty za 5 pensji szatniarza"), czy też wyrazić bunt wobec wszelkich panujących zasad. Tak jakbyśmy w życiu "pozabasenowym"- pracy, urzędach a nawet we własnych domach nie musieli większych lub mniejszych absurdów przestrzegać.
Im dłużej czytałam tym moje rozbawienie stawało się silniejsze. Warszawiacy, nie-warszawiacy gotowi sobie wyrwać włosy nawzajem i rzucić do w/w basenu. Plus jakieś Dziecko Neostrady wypisujące na zmianę "basen hój"/"basen jest spoko"/"basen trzeba zamknąć"
Kolejny raz zamiast konkretnych informacji znalazłam na forum jałową dyskusję.
Najwyraźniej wszystkiego trzeba (niestety) doświadczyć samemu. Co pewnie zrobię.
Pozdrawiam :)

Przykre to.

Przykre to.

Jak patrzę na te wszystkie

Jak patrzę na te wszystkie wpisy o torebkach to mnie szlak trafia.Jak baranie jeden z drugim łazisz na zakupy do Tesco to tam dostajesz za darmo torebkę foliową a nawet kilka sztuk,więc jaki jest problem do cholery wziąć takową torebkę i wsadzić tam te pie.....ne buty.Nie dziwie się Panom z szatni bo jak codziennie przyjdzie kilku takich nowobogackich i za 10 zł wymagają basenu o standardach basenu w willi w Konstancinie i korona im z głowy spada od wsadzenie butów do torebki to czemu się dziwić.Każdy by chciał mieć nowe,piękne,wypasione audi za 15 tysięcy złoty.Nie podoba wam się że jest balon.Ja chodzę tam pływać a nie zwiedzać.Jak będę chciał zobaczyć piękne łaźnie to sobie do Finlandii pojadę.Krótko mówiąc nie pasuje to wypi...laj do mikołajek do Hotelu Gołębiewskiego tam jest woda oligoceńska 10 razy przegotowana,chlorowana,ozonowana i w cenie dostajesz worek na łeb żeby nie było widać twojego parszywego wieśniaczego łba.
Pozdrawiam tych co pływają na Inflanckiej i im nie przeszkadza personel.
P.S Przepraszam za wszelkiego rodzaju błędy ortograficzne,dyslektyczne,interpunkcyjne ale jest to wina tego że mi kazano włożyć buty do siatki plastykowej i mam teraz traumę :):):):):):)
To pisałem ja szczęśliwy posiadacz karnetu na Inflancką.

Jeszcze raz piszę, bo ktoś

Jeszcze raz piszę, bo ktoś wymazał mojego posta:
1. Cena super - 10zł i można siedzieć 10 godzin.
2. Polecam karnet na 12 wejść, bo nie ma tam oznaczonych dat ani godzin, tylko pani w okienku zaznacza krzyżykiem kolejne wejścia. Często się zdarza, -zwłaszcza gdy jest kolejka do kasy - że nie zwraca uwagi bo nie ma czasu i wejście jest za free. W ten sposób z karnetu na 12 wejść robi się karnet na 20 wejść przy tej samej cenie. :-)
3. Niestety w zimie jest bardzo zimno, zwłaszcza posadzka - taką kostkę bauma betonową chyba tam wyłożyli, więc regularnie się przeziębiałem. To jest poważna wada.
4. W lecie, zwłaszcza w wakacje, kupę lokalnych żuli się zjeżdża: takich wytatuowanych 15-20 latków, co to skaczą ze słupka każdemu na głowę w wodzie i mają pretensję że się nikt nie usuwa. Zresztą kradną na potęgę, ale jak powiedziałem tylko w lecie. Mi ukradli torbę sportową, więc od tamtej pory tylko nosiłem rzeczy w reklamówkach - najlepiej żeby była dziurawa :-)
5. W ciągu dnia zajęcia mają uczelnie i rezerwują całe tory, więc najlepiej chyba chodzić wieczorami, około 20.00 lub w weekendy.
6. Wcale nie jest tak brudno a i panowie w szatni są śmieszni, więc oceniam basen ogólnie na 4. Pamiętam jak kiedyś za dużo chloru dodali do wody. Zamknęli wtedy basen i widziałem jak ratownicy rzygali jak koty. Teraz jednak jest raczej już ok.

hehe z tego wszystkiego

hehe z tego wszystkiego chyba się tam wybiorę :) dla wszystkich WarszaFiaków... jestem z wioski, dopiero przyjechałem jestem chamem i nie mam kasy :D więc to jest chyba miejsce dla mnie ? A dla czego ? bo szukam miejsca gdzie można popływać a nie polansować się. Z tego wszystkiego wyczytałem tylko tyle, że nie ma tam dużo ludzi... mam nadzieje że dobrze zinterpretowałem jeżeli tak, to mi odpowiada :) hehe na szczęście nie mam pochwy mam tanie byty i lubię foliowe worki heh ale wy czyścioszki jesteście... jeżeli nie było śmiertelnego zatrucia na tym basenie to myślę, że dam radę. Rozumiem każdy ma swoje poczucie estetyki ale czy nie jeździcie np. pociągami bo nie wejdziecie na dworzec ? albo sikacie do słoika jak jesteście na mieście bo nie wejdziecie do publicznego wc ? zresztą tak jak powiedziałem, jestem postkomunistycznym chamem z wioski bez grosza przy duszy w starych butach z workiem zamiast plecaka.... więc myślę że będę vipem :) obiecuję się śmiać z każdej "Madame" która tam zobaczę i będę ją straszył iskaniem się czy głośno przy niej beknę :D pozdr. Wieśniak.

A ja tam byłam ostatnio

A ja tam byłam ostatnio jakiś rok temu i było w miare ok. Skoro nie pamiętam wnioskuję, że nie miał miejsca żaden incydent z butami. Woda może nie jest idealna, ale wmiare ok. Nie zaraziłam się również żadną chorobą. Teraz miałam zamiar pójśc tam znowu, ale po, tym co napisaliście z tymi chorobami to chyba zrezygnuję.
W sumie to szkoda bo może spotkała bym tam wieśniaka:).

Niezdecydowana.

przecież tampon ułatwia

przecież tampon ułatwia wędrówkę bakteriom- po niteczce do kłębka! Ja nie stosuję tamponów i nie mam problemów kobiecych.

Nie no.. odlot!!!

Nie no.. odlot!!! :D
Najlepszy tekst od roku jaki widziałem :)
100/100

Właściwie, to powinnaś

Właściwie, to powinnaś wybrać sobie instruktora nauki plywania. Z nim właśnie uzgodnić miejsce nauki. Instruktorzy znają baseny i wiedzą który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla ciebie. Polecam przeglądanie opini o instruktorach. Sam uczyłem sie pływać pod okiem instruktora i zdecydowanie poleciłbym pana Piechocińskiego.

Chodzę sobie regularnie z

Chodzę sobie regularnie z córkami i jestem zadowolona - one też. Dodam, że córki dorosłe, więc się już chyba kwalifikuję jako stara baba?Trochę mi przykro, że choćby jednemu panu (wypowiadał się taki gdzieś powyżej) nogę być powodem niestrawności czy ogólnie złego samopoczucia, ale też lubię popływać, a z córkami zwłaszcza - im mój wiek czy do wieku stosowny wygląd nie przeszkadza :-)
Żadna z nas nigdy chora nie była po tym basenie (po innym owszem, ale to inna historia). Włosy mi nigdy jeszcze do ust nie wpadły, a jeśli czasami coś pływa na dole, to czasami bywam ja np. - lubię pływać pod wodą, przy dnie ;-)
Czystość zachowujemy za każdym razem - bo woda w basenie nie jest brudna, chlorem też nie śmierdzi, a przed i po basenie zażywamy pryszniców, też jakimś dziwnym trafem nie śmierdzących...
Szatnia podoba mi się może najmniej, ale nie wydziwiam - zdecydowanie spełnia swoje przeznaczenie, więc można się w niej przebrać a ubranie w szafce schować, potem je wyjąć (nigdy nam nic nie zginęło), i włosy wysuszyć.
Z tym brudem to też lekka przesada - nigdy nic mi się nie pobrudziło, także sama starałam się nie pobrudzić innych... hmm... :D
Gdy jesteśmy wieczorem, zawsze widzę sprzątającą panią - porządnie, różnymi poważnie pachnącymi środkami dezynfekującymi. Wydaje mi się, że sprząta co najmniej dwa razy dziennie.
Panowie w szatni... hmm.... nie są zbyt urokliwi może i rzeczywiście lubią, gdy ludzie respektują ich stanowisko, za to kobiece ciepło pań w kasie i w sklepiku rekompensują iście męską ambicję i dumę panów z szatni.
O cenie nie będę pisać - jest bezkonkurencyjna.
Pozdrawiam ciepło (zimą też tam nie zmarzłam) :-)

Serdeczne pozdrowienia dla

Serdeczne pozdrowienia dla Wieśniaka od Warszawianki, choć w niezbyt drogich butach ;-)

Worki na buty różnych

Worki na buty różnych obcych osób wielorazowego użytku??? Fuuuu!!!!!
A jakbyś był sympatyczny, to pan w szatni dałby ci torebkę - wiem z autopsji, bo mnie też się od czasu do czasu zapomina torebki na buty . Inna opcja - zakup jakiegoś drobiazgu w sklepiku albo bufecie obok . I już masz torebkę. Ja na miejscu osób zarządzających basenem sprzedawałabym takie reklamówki po 10 gr. ,ale generalnie - "Inflancka" jest pod względem cenowym i czasowym nie do przebicia, a i chodząc przez wiele lat - niczym strasznym się nie zaraziłam, więc woda musi być raczej czysta.

Dodatkowe 5 zł? Chyba

Dodatkowe 5 zł? Chyba dodatkowe 50 zł za max. 30 min. komfort pływania ! "Warszawianka" jest najdroższym basenem pod słońcem, mimo, że wybudowana za pieniądze publiczne (czyli nasze) i na gruncie publicznym. Dochody z całego kompleksu są ,ale w przedziwny sposób znikają pomiędzy krewnymi i znajomymi królika. "Warszawiankę" każdy praworządny warszawiak powinien bojkotować!
P.S. A najlepsze było, jak na ten basen wybrał się pewien znajomy Amerykanin z Krzemowej Doliny (więc nie z żadnego zadupia), na dodatek światowiec, który pół świata zjeździł. Niestety, przekroczył o 4 min. opłacony czas pobytu. Pan na bramce oczywiście kazał mu dopłacić brakującą kwotę i za nic nie chciał zrozumieć tłumaczeń, że to tylko 4 minuty, a bilet i tak był droższy niż w USA. Amerykanin przez kolejne 3 dni był w szoku "'co za obsługa, co za chciwość, co za podejście do klienta" i więcej na "Warszawiankę "nie poszedł. Cóż, uprzedzałam go wcześniej..

:))) Yes,yes,yes!!! i

:)))
Yes,yes,yes!!!
i dzięki - szczególnie za te wory na nieestetyczne łby!
Niech żyją nam w Warszawie jak najdłużej niedrogie, całkiem czyste i bezpieczne baseny o olimpijskich wymiarach. Nawet pod balonami.

basen jest okropny, brudne

basen jest okropny, brudne przebieralnie, brudna woda, a na dnie basenu kwitną glony. W środku jest strasznie zimno. Basen zatłoczony.

to fakt w środku jest mega

to fakt w środku jest mega zimno ( co nie dziwi bo jest zima;-) , w korytarzu którym się przechodzi czuć nawet wiaterek z zewnatrz w sam raz jak się chce zahartować). Obsluga jak to obsluga - za mila nie jest - pani w szatni pachnie potem że asz sie.... ale ja mam inne pytanie - mieli ten skansen remontować/; skocznia i inne bajery mialy być - czy ktos coś o tym wie?

Jedno Ci mogę zapewnić jak

Jedno Ci mogę zapewnić jak zrobią remont.Bilet na pewno nie będzie kosztował 10 zł i nie będziesz pływał ile wlezie tylko maksymalnie 1.5 godziny za 15-20 zł a karnet będzie kosztował 160 zł na 10-12 wejść po 1.5 godziny a nie jak dotychczas 96 zł za 12 wejść i możliwość pływania aż do zdechu.Ale za to będą piękne worki dla tych co się burzą że nie ma torebek foliowych.

To bez sensu gadka. Jedno

To bez sensu gadka. Jedno ciśnie drugiemu... Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Co prawda ceny bardzo niskie ale za to warunki tragiczne. Basen nie zmienił się od kilkunastu lat. Wszędzie syf. Płacąc za wejście wymaga się czystości. Jeśli chodzi o trening pływacki to można jak najbardziej,ale żeby przyjść z rodziną i małym dzieckiem to już nie bardzo. Jacuzzi bardzo małe ciągle ktoś pilnuje żeby inny wyszedł. Ktoś bierze kasę za utrzymywanie tam porządku więc niech wypełnia swoje obowiązki. SZCZERZE NIKOMU NIE POLECAM TEJ PŁYWALNI!!!!! Jedna wielka porażka z uwydatnieniem fatalnych przebieralni,szatni łazienek i obsługi

Ja też byłam ze 2 lata na

Ja też byłam ze 2 lata na tej pływalni. Tak okropne szatnie, że aż chciałam się ubierać na dworze (chodzi o basen letni)!!! Ohyda, a toaleta??? Lepiej nie mówić. Powinna tam zawitać inspekcja sanitarna. Nawet nie pilnują liczby osób które wchodzą. Moja znajoma kiedy tam ostatnio zawitała musiała wyjść po 20 min bo nie dało się nawet ruszać w tej wodzie, a brudna jak cholera...
NAPRAWDĘ NIE RADZĘ TAM IŚĆ. NIECH BASEN ZBANKRUTUJE, WTEDY GO ZAMKNĄ I POSTAWIĄ COŚ PRZYZWOITEGO.

Tam jest super nioe rozumiem

Tam jest super nioe rozumiem osób które ten basen krytykują teraz jest wyremontowany

E tam każdy mówi że jest

E tam każdy mówi że jest brudna a jakoś się tam da pływać

Plusy
10 złotych normalny 7 50 złotych ulgowy i pływasz ile chcesz bo oni nawet tego nie sprawdzają.
Zjeżdżalnie.
Basen otwarty nawet fajnie w lato.
Jak dzieci się bawią na zjeżdżalni w zatrzymywanki to od razu ktoś zwróci uwagę bo inaczej
przez te dzieci na da się zjeżdżać.
Można ze słupków skakać.
Minusy
Brudna woda prawie dla wszystkich mi to nie przeszkadza bo ja na to nie zwracam uwagi bo przychodzę tam pływać a nie patrzeć czy jest czysto
Szatnie (są takie, ale jak kto był to wie) I gdzie tu się przebrać jak ktoś się wstydzi (hehehe)
i toalety jak masz klapki to wejdziesz a jak ci sie zachce tą większą sprawe to nawet desek nie ma na małysza trzeba hehhe

To moja opinia

Matko jedyna, jestem pod

Matko jedyna, jestem pod wrażeniem. Miałam jutro pójść na Inflancką z dzieckiem, tylko już mi się odechciało po lekturze powyższego. Słabo mi się zrobiło.
Luksusów nie wymagam, dotychczas korzystałam z Poloneza, bez zarzutów. Na cenach też się nie znam, 20 czy 30, za 60 czy 90 - nie ma dla mnie znaczenia. Jednak bród i opis panów cieciów przygiął mnie do ziemi.
Pzdr

M

Łał, masz buty droższe

Łał, masz buty droższe niż 5 miesięczna pensja Pan w szatni... ale jesteś fajny gość.

Skąd się bierze takie prostactwo w Warszawie?

Pewnie następny ćwok przyjezdny co się dorobił i ma się za nie wiadomo kogo, a słoma z butów (w dodatku bardzo drogich:)) wystaje.

Jak się czyta wypowiedzi

Jak się czyta wypowiedzi niektórych osób, szczególnie facetów to aż ciarki przechodzą jakie mamy zniewieściałe społeczeństwo. Nie jest wypucowanie coś na glanc to od razu wielki syf. Zwiedziłem chyba wszystkie baseny w Warszawie, miałem karnet na Warszawiankę, Potocką, Rokosowską. I z tym bagażem doświadczeń mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Inflancka przeliczając jakość do ceny jest bezkonkurencyjna.

Plusy:
- mało ludzi
- basen 50m
- szerokie tory
- chyba najtańszy basen w Warszawie
- jak już wejdziesz to możesz siedzieć w opór, nikt Ci czasu nie liczy

Minusy:
- jeden - rzeczywiście mogłoby być czyściej, ale tragedii nie ma.

Także, jeżeli ktoś przychodzi na basen po to, żeby popływać, a nie polansować się, jak to ma miejsce np. na Warszawiance to Inflancka jest bezkonkurencyjna. To jest basen dla ludzi, którzy porządnie pływają, a nie przychodzą na pogaduszki z koleżanką...

to jest 1 przystanek za

to jest 1 przystanek za arkadia można dojechac tramwajem numeru 1 od pzystysanku np. okopowej, XD

SZANOWNI PAŃSTWO! Z

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z ciekawych badań wynika, że co trzeci Polak załatwia "płynną" potrzebę fizjologiczną do wody.
Co trzeci Polak nie korzysta z prysznica przed wejściem na pływalnię.
Nie wiadomo ile osób przychodzi w kostiumie kąpielowym pod ubraniem na pływalnię i korzysta z tych samych klapek, co np.: w domu nie myjąc ich, a w lato w tych samych klapkach przychodzi na pływalnię.

Systemy filtrujące wodę są wydolne na tyle na ile trzeba.

Myślę, że higiena na KAŻEJ PŁYWALNI zależy od nas wszystkich.

Pozdrawiam

A ja pójdę na basen z moim

A ja pójdę na basen z moim synem bo cena wręcz zachęca , a co do chamstwa tego hmm...... ( Pana Kierownika ) to powiem krótko - jestem urodzonym i wychowanym na mokotowie ( pozdro dla wszystkich mokotowiaków ) i jeśli " pan kierownik " będzie mial aluzje to poproszę go na bok i pogadam z nim jak warszawski cwaniaczek z chamem a do leszczyków nie należe ( wiem , że to może zły przykład ,ale z chamstwem trzeba walczyć na różne sposoby)

Pozdrawiam

kolego anonim coś tam, ten

kolego anonim coś tam, ten od butów w worku , ten basen to moze nie jest jakis luksus dla zamoznych, to jest basen na który za 10zł wejdziesz sobie na 90 min bez stresowo ze ci policza za 1 minute opóźnionego wyjscia !

O RANY!!!! Jak sie Wam nie

O RANY!!!! Jak sie Wam nie podoba to nie chodzcie a nie wieczne narzekanie!!!! cala Polska!!! Chcesz zostawiac buty w worku czy czyms innym to idz sobie na wodnik,warszawianke czy Bog wie gdzie! Niektorzy potrafia sie dostosowac do panujacego regulaminu i wola zaplacic 10 zl za 1,5h a nie 50.... tam sie nie chodzi dla luksusow, tylko zeby sobie poplywac duzo i tanio!!!

No i po tej pouczającej

No i po tej pouczającej lekturze doszedłem do jednego wniosku... pakuje manatki i w tej chwili biegne na inflacką hehe srać na Warszawiankę, przynajmniej się plastik nie plącze pod nogami :) pozdrawiam.

Ludzi coraz więcej?

Ludzi coraz więcej?

Podpisuję się pod tym

Podpisuję się pod tym

A byłaś/byłeś tam

A byłaś/byłeś tam chociaż raz

Człowieku wez się

Człowieku wez się zastanów, to chyba logiczne ze jedna siatka, jedno ubranie to jedna szafka, co bys chcial ile numerkow.
W ogóle jak czytam niektórych z Was to mi sie śmiac chce z Waszej głupoty,"...Nie pojde tam bo trzeba miec siatke na buty...", "...Nie pojde tam bo pod balonem...","...bo komuna..."
Śmieszni jestescie, niektorym sie nawet wydaje ze jesli mamy "system klientowski - płace i wymagam" to jak ma niesamowicie wielkie pieniadze 10zl to wejdzie na basen i kazdy bedzie sie mu kłaniał. Nagle kazdy da mu torebke na buty i pomoze jeszcze je zmienic...
Jak byles na basenie to masz regulamin czytasz i sie albo dostosowujesz albo wychodzisz, jak masz napisane buty w torbie foliowej do szatni to sie albo dostosuj albo wyjdz grzecznie. Pan Kierownik ma regulamin którego sie trzyma i On jako jedyny w Waszych spornych sytuacjach które czytalem zachowuje kulture. Szkoda ze Polak jak ma 10zl to wchodzi na basen z mysla ze kazdy pracownik tam powinien mu sie klaniac... Smieszni sa CI którzy tak mysla.
A co do warunkow to ja nie zauwazylem zeby cos bylo w nich nie tak, moze dlatego ze ja tam chodze dla sportu, zeby poplywac a nie sie pokazac jak niektorzy...najlepsze czepki kąpielówki i 15 basenow i z wody zeby sie poprezyc przed basenen bo juz nie ma sily plywac;) Smieszne ze to tacy wlasnie wypisuja jak to na tych basenach jest kiepsko jak to pojda na inny 10razy drozszy i lepszy i jak grzecznie za tydzien wracaja na Inflancka;)

Wezcie ludzie najpierw pomyslcie a potem piszcie;)

Pozdrawiam
Dareczek

Miałem podobna sytuacje

Miałem podobna sytuacje latem. Przyszedłem latem w japonkach na basen i pan kazał mi również zostawić buty w worku!! Nic nie dało ze to klapki. Musiałem je niestety zostawić. Komunizm jak nic.

Polak jak to Polak, ma

Polak jak to Polak, ma wrodzoną cechę walki z nakazami. Przykro. Moim zdaniem zostawianie butów we własnych foliowych torbach ma tylko zalety. Po pierwsze nikt nie jest zmuszony do używania worków wielokrotnego użycia, co nie jest zbyt higieniczne, po drugie - z worków plastikowych się nie kurzy i nie przepuszczają cudownych zapachów. Dyskusja podważająca obecny sposób postępowania z butami jest bez sensu.
A ja sobie akurat nie życzę aby wchodząc do szatni śmierdziało jak w chlewiku, bo obrazą godności jegomości jest zostawienie butów w szatni.
Proszę pamiętać, że wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna krzywda drugiego.

Nie no straszne po prostu.

Nie no straszne po prostu. Wlos sie jezy na glowie. Ja bym zburzyl taki basen po takich przejsciach. A serio to nie macie wiekszych problemow chyba.

Jak się ma takie drogie

Jak się ma takie drogie buty to należy chodzić na droższe baseny. :-P a itam można spotkać się z hamstwem i bakteriami.

Zostawianie obuwia to jedno

Zostawianie obuwia to jedno i kazdy bedzie widział to po swojemu, ale faktem jest ze basen jest brudny. Zapisałam syna w zeszłym roku na lekcje plywania na inflanckiej, lekcje ok, ale basen to porażka. Złapał na stopach brodawki ( kurzajki ) które sprawiały mu spory ból a leczenie trawło trochę, na powiece tez coś miał okulista mówił ze to wirusowe i że prawdopodobnie tez na basenia dał masć przeszło po 3 tyg , gdyby tego było mało to jeszcze wyskoczyły krostki na nosie dermatolog stwierdził ze mięczaki. Na mieczaki to juz 2 dermatologów zaliczylismu 2 specyfikii prawdopodobnie zakonczy sie łyżeczkowaniem tego. Wcześniej jeździliśmy z nim na rożne inne baseny(Słowacja , Litwa) gdzie jest spory przemiał ludzi i nic sie nie działo. Mieszkamy bardzo blisko tego basenu, teraz ponownie chce zapisać syna na lekcje pływania , niestety ten basen juz przekresliłam. ODRADZAM !!!

a gdyby wszyscy włazili w

a gdyby wszyscy włazili w brudnych butach na mokrą podłogę w szatni też byś pisał że ci się nie podoba :P
żenujące :-/

to niech osoby nie

to niech osoby nie wyłamują się spod nakazu regulaminu pływalni to będą dobrze traktowane
a co wam wogóle przeszkadza że trzeba buty zostawić jak się nie podoba to nie przychodzcie i już będzie po sprawie !
potem się dziwicie że są niemili, a przecież macie napisane że buty zostawiamy w plastikowych torbach, skoro nie przeczytaliście i nie umiecie zachować się na basenie to traktują was jak przedszkolaki bo przedszkolakom trzeba tłumaczyć jak zachować się na basenie
a wy robicie tylko naburmuszone miny i głupio się kłucicie !!!
ale musieli mieć z was niezły ubaw ci ochroniarze HEHE

ić,ić i się utop

ić,ić i się utop

a ja zapomniałam o

a ja zapomniałam o plastikowej torbie i mi bardzo miły i życzliwy pan zszatni pożyczył :-)
bo trzeba poprosić a nie ładować się z buciorami :P :(

włączyli fontanę przed

włączyli fontanę przed ARKADIĄ pójć i się popluskaj
UWAGA!!!! TYLKO SIĘ NIE UTOP

płacąc za wstęp na basen

płacąc za wstęp na basen automatycznie akceptujesz warunki regulaminu, i jeśli jest w nim napisane że całujesz kogoś w dupę to całujesz albo won...

Odwiedziłam ten basen,

Odwiedziłam ten basen, aczkolwiek to był pierwszy i ostatni raz. W środku jest tak ciemno, że można nabawić się depresji, co do czystości też nie jest najlepiej. Wolę wydać więcej i czuć się komfortowo.

Co masz złego w szatniach?

Co masz złego w szatniach? Nie masz na czym dupy posadzić? Szafki się nie zamykają? Okrwawione podpaski i tampony walają się po podłodze? W toaletach macie dokładnie to co tam narobicie. Każda niunia musi wejść nogami na deskę i zaszczać wszystko naokoło i jeszcze pretensja że moczu jest po kostki. Takie jak ty nadają się tylko do taplania w jakiejś sadzawce i szczania po krzakach. Basen jest przyzwoity za bardzo niewielką cenę. 10 zeta i siedzisz ile chcesz. Gdzie jest taniej?

Jak się wstydzi to ma

Jak się wstydzi to ma problem. A ja myślę że niech się wstydzi ten co widzi :)

Kolejna lalunia.

Kolejna lalunia.

Pechowy jakiś ten chłopak.

Pechowy jakiś ten chłopak. Ja tam chodziłem jako dzieciak, chodzę teraz i nigdy nic nie chyciłem

Powiem tak, uczęszczam

Powiem tak, uczęszczam dość regularnie na ten basen, faktycznie nie jest to najnowsza konstrukcja , pamięta on pewnie czasy jak mnie jeszcze na świecie nie(1989) było ale:
-nie jest tam brudno, basen jest utrzymany w czystości tylko po prostu staro wygląda
-nie jest to basen do lansu tylko do pływania
-panowie w szatni wcale nie są tacy nie przyjemni, jak byłem tam pierwszy raz i nie miałem swojej siateczki, spytałem kulturalnie gdzie takową mogę dostać, skierowali mnie do sklepiku oddalonego o bagatela 1.5 metra od szatni gdzie mogłem zakupić niezbędną mi siatkę za jedyne 50gr. Poza tym zawsze odpowiedzą na dzień dobry czy dziękuje.
-pływasz ile chcesz nikt Cie nie pilnuje
-szerokie tory, nawet przy dużym tłoku dwie osoby spokojnie się tutaj ominą
-jest BARDZO tanio
-dobra lokalizacja blisko metra i ronda Radosława z mnóstwem tramwajów -
-chyba nie jest najgorszy skoro nawet najlepsi tam pływają np Paweł Korzeniowski
To chyba na tyle mojego wywodu:)

Pozdrawiam
Michał

Na Inflancką chodzimy z

Na Inflancką chodzimy z mężem prawie pół roku i jesteśmy zadowoleni, chodzimy z samego rana, kiedy jest mniej ludzi i co najlepsze - nie ma żadnego poganiania- czasem pływamy tylko godzinę a czasem dłużej niż 90 minut i jest bezstresowo. Po wyjściu z basenu można na spokojnie przebrać/wyszykować w szatni. Może w szatniach mogłyby być częściej wycierane podłogi, ale nie ma co oczekiwać za tak niewielką cenę za bilet/karnet, panowie w szatni są sympatyczni i panie w kasie też. Nie sympatyczni potrafią być inni uczestnicy na basenie, którzy np. zakładają płetwy i myślą, że są superpływakami i potrafią tylko innym przeszkadzać w pływaniu na torze, niektórzy chcą się wyszaleć- płyną ile sił mają - podczas wyprzedzania jednego uczestnika na torze wpadają wprost na płynącego z naprzeciwka; irytują mnie instruktorzy, którzy rezerwują tor, ćwiczy w nim jedna osoba w miejscu (nie pływa) i przeganiają innych pływających bo "tor jest zarezerwowany". No ale tak bywa :) pływajcie i długo żyjcie . Zdrowia!!

16 też dojeżdża

16 też dojeżdża

jaki jest cennik na cały

jaki jest cennik na cały dzień ulgowy ?

Ja również jestem

Ja również jestem zadowolona z obsługi tego basenu,torebkę pożyczą bez problemu,grzeczne Panie w kasie zawszę chwilkę porozmawiają i doradzą jak wejść żeby nie przepłacić jest na prawdę ok.Jeździmy tam z dziećmi regularnie od 2 lat co weekend.Pozdrawiam obsługę basenu.

Zastanawia mnie tylko, jak

Zastanawia mnie tylko, jak brudno musi być, żeby co poniektórym zaczęło przeszkadzać...

4pżystanki

4pżystanki

dziś odwiedziłem basen za

dziś odwiedziłem basen za ta cenę czego możemy oczekiwać woda w miarę czysta i ciepła tylko przy wejsciu zauwarzyłem słupki stojące na wyskoczniach więc udałem sie do ratownika aby zapytać czy to jest rezerwacja a on muwi że moge pływać gdzie chce ale muszę mieć kąpielówki ja na to to są moje kąpielówki on że to zwykłe bokserki i( mam na nich napisaną nazwe drużyny amerykańskiej piłkarskiej nie wiem liverpul czy coś takiego nie przywieram do tego żadnej uwagi mam po dziurki w nosie piłke nożna itp )ON CYTUJE << NO JA NIE WIEM CZY LIVERPUL NIEMA PCHEŁEK "no tak mnie gościu zjeżył może w wieku 25 lat niebieskie ku... oczy blat loki to niby ja mam pchły czy co ! muwie se pod nosem zajżyj jak chcesz on co co! ja nic nic myśle se moge mu tek powiedzieć ale on na pewno pozbędzie sie mnie za brak czepka a mam teraz jeden dzień tygodnia wolny nie bede tak głupi jak on zachowam zimną krew i pujde se popływać splunełem i poszedłem popływać jak będziesz to czytał ty nadęty dupku to pamiętaj że zgniote cie jak żabe jak sie spotkamy chociasz to mało prawdopodobne ale życze ci z człego serca a wielkie jest abyś ty nigdy miłości w pi.... nie zaznał noj pływam pływam pływam po 1 godz i 10min i podchodzi drugi młody ratownik i elegancko z kulturą muwi że muszę nałożyć czepek muwie niemam a za 10 min wychodze ogulnie ok gdyby nie ta pa..

Co to znaczy "w miarę

Co to znaczy "w miarę czysta"? Widać dno? Jest chlorowana czy ozonowana?

Pojde sie pisze buraku zza

Pojde sie pisze buraku zza miedzy,analfabeta z madrosciami wpadl.... zal!! na lekcje polskiego najpierw pojdz!!

Z dt-wola mozna dojechac 27

Z dt-wola mozna dojechac 27 i z okopowej 1 i innymi do arkadii ...

Post-PRL-owski syf z

Post-PRL-owski syf z malaria, podróż w czasie. Opryskliwi szatniarze, buty do depozytu. Na hali ciemno jak w d... Nie można wejść w szortach kąpielowych, bo wg Inflanckiej nie służą do kąpieli (do czego - do chodzenia po ulicy?) - "to basen sportowy i potrzebny jest strój sportowy, który opina ciało" - rzekł ratownik stojąc niedaleko 10 pań w średnim wieku co bawią się z dziećmi w wodzie (taki sport, niedługo olimpijski).

Lepiej dopłacić te kilka pln, iść na Warszawiankę i być traktowanym jak klient a nie interesant/petent.

Buty trzeba zostawiać w

Buty trzeba zostawiać w torebce foliowej, to normalne! jak byłam tam pierwszy raz i nie miałam, to pan szatniarz mi użyczył i nie było problemu. Chodzę tam od dwóch lat i nie narzekam, choć jest rzecz irytująca, albowiem suszarki w szatni damskiej są popsute, z pięciu działają trzy, z czego dwie mają bardzo słabą moc i trzeba długo suszyć włosy. Oprócz tej rzeczy basen mi odpowiada. Dość dużo miejsca, plusem jest mini bar i sklep z rzeczami pływackimi. Nie mogę się zgodzić, że woda jest brudna i śmierdzi. Stan czystości jest na plus, wg mnie. Nigdy nie nabawiłam się grzybicy, brodawek ani innych chorób skórnych. Polecam wypróbowanie basenu na Inflanckiej. Drogo nie jest, ulgowy 7.50 a normalny 10zł :)
Przy okazji basenu, polecam siłownię. Wypróbowałam i jestem również zadowolona. Pozdrawiam!

Super basen! :) Temperatura

Super basen! :) Temperatura wody świetna, basen 50m, dobra lokalizacja, i przede wszystkim - TANIO! Siedziałem tam z tatą dwie godziny, bez żadnych dopłat :) Na Polonezie ( mam najbliżej) zapłacilibyśmy za to normalnie 54 zł - tutaj 17,50 zł :) Mogliby tylko poprawić stan kafelków w basenie rekreacyjnym :)

Dziwię się ludziom, którym się tam nie podoba. Basen sportowy 50 m, szerokie tory.

Jestem bardzo zadowolony z pobytu na pływalni.

mi sie bardzo podobało :P

mi sie bardzo podobało :P tylko jeszcze nie bylam hahahahahahahaha

Odwiedziłem obiekt jest

Odwiedziłem obiekt jest super i tanio polecam
naprawdę warto się wybrać

Ja mam pytanie - jak jest

Ja mam pytanie - jak jest teraz w wakacje z dostępnością pływalni? Na wielu innych basenach do 16 trwa lato w mieście i jeśli się nie ma szkolnej legitymacji,to ciężko wejść. Czy na Inflanckiej też jest lato w mieście? (a może obowiązuje też studentów?:D) Jeśli tak, to do której?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Na inflanckiej spokojnie

Na inflanckiej spokojnie można wejsc i korzystac z pływalni krytej i letniej
Bardzo fajnie jest na basenie nowootwartym w parku Szczęśliwickim na Ochocie polecam

mam pytanie jak wyglądają

mam pytanie jak wyglądają zajęcia nauki pływania? Jeżeli ktoś był to będę bardzo wdzięczna za opinię. Jest jakiś basen niedaleko ochoty, gdzie warto pójść na taki kurs? Nie ma już miejsc na takich zajęciach na basenie na Rokosowskiej.

Witam Polecam naukę

Witam
Polecam naukę pływania na Inflanckiej i na Namysłowskiej
Na inflanckiej zajęcia trwają 40min na Namysłowskiej 60min
tanio tu i tu
Ale najlepiej polecam Namysłowską naprawde szybko i dobrze uczą

Na namysłowskiej od 1

Na namysłowskiej od 1 wrzesnia sprzedają karnety więc warto z rana bo szybko schodzą
Na inflanckiej nie ma problemu z zapisaniem się

po tych wypowiedziach

po tych wypowiedziach odechciało mi się iść na inflancką tylko wieśniaki tam chodzą menele i dzieci ulicy powiem jedno syw brud i ubóstwo lepiej na miejsce basenu by powstała galeria handlowa kino, albo lepszy basen lub muzeum PRL

Kobiety sprzedające

Kobiety sprzedające wejściówki na saunę inflandzka nie nabijają należności do kasy fiskalnej-całą kwotę biorą dla siebie-skandal !!

Albothyl jest na receptę

Albothyl jest na receptę wypisywaną PO badaniu ginekologicznym. Globulki nie działają na przyszłość lecz leczą tu i teraz.
Dajesz rady- daj rzetelne.

Czytaj tekst ze zrozumieniem

Czytaj tekst ze zrozumieniem panie szczęśliwy. Może zamiast butów wsadziłeś głowę do siaty ?

BASEN NIECZYNNY !

BASEN NIECZYNNY !

świeetnie, teraz to prawie

świeetnie, teraz to prawie wszystkie w miarę baseny są nieczynne. z kolei ten, niby z jakiego powodu?

+ na stronie nie ma regulaminu, chcę wiedzieć, czy obowiązkowe są czepki.

Czepki obowiązkowe, basen

Czepki obowiązkowe, basen już czynny, była przerwa techniczna we wrześniu. Ceny poszły w górę - zwykły bilet kosztuje 11 złotych a nie 10. Ale poza tym to najlepszy tani basen w Warszawie. I przynajmniej mydło jest w dystrubutorach pod prysznicami, co na innych "kulturalnych" basenach jest rzadkoscią. Ten basen ma 50 metrów, tylko Warszawianka może się w jakis sposób równać.

Reasumując: bardzo dobry basen, tylko trochę przaśny, w takim starokomunistycznym stylu. A raczej stylu ubogiego początku lat 90tych.

Pozdrówka,

Kuba.

Jak komuś ten basen nie

Jak komuś ten basen nie pasuje to znaczy że jest francuskim pieskiem

niestety ozonowana nie jest

niestety ozonowana nie jest :(
system zepsuł się zaraz po zamontowaniu

Pracownik

Zgadzam się z przedmówcą.

Zgadzam się z przedmówcą. Najlepiej jest znaleźć dobrego instruktora.
Ja się uczyłam u Instruktora Grzegorza Mieleszko.
Serdecznie polecam,

A baby na saunie nie

A baby na saunie nie wbijają należności za bilet do kasy fiskalnej ! ! !
Oszustki ! ! !

sorry ze sie tak wbije w

sorry ze sie tak wbije w zdanie, ale czy ktos wie czy na inflanckiej licza czas od wejscia do wyjscia z wody czy w juz opłaconym czasie pływania trzeba jeszcze zmiescic sie z wyszuszeniem wlosów itp? z góry wielkie dzieki za info

jaka jest tam woda? ciepła,

jaka jest tam woda? ciepła, czy raczej nie bardzo?

Byłem wczoraj i coś

Byłem wczoraj i coś biegało po mojej szafce, takie na czterech nóżkach i wąsami. Pod koniec dania w szatniach jest syfiasto, nikt tego nie sprząta. Jest tanio ale niestety ostatnio higiena poszła w dół.

Właśnie ja jestem z Mazur

Właśnie ja jestem z Mazur i byłem w Gołębieskim na Tropicanie tak nazywa się ten kompleks.
1 Nie ma problemów z butami ani z tymi torebkami( poje......ło was z tych torebek robić grandę a może jeszcze k.....wa pod sejm albo pod ministerstwo sportu pójdziecie, co?)
2 co do worków na łeb nie prawda, bo dają takiemu wieśniakowi kopa w d..pę, że ląduje On
w pobliskich Tałtach( worek nie potrzebny, chyba kapok)
3 Z cenami tam to różnie wiadomo jednemu za drogo drugiemu tanio
4 Chlorują i ozonują wodę aż miło, ba nawet ją podgrzewają
5 Baseny zewnętrne zimą lodowiska
6 wewnętrzne: sportowy , falowy, symulator rzeki( prwadziwe wiry i prądy) jakuzzi kilka rodazjów. itp.
7 system chipowy
8 mili ludzie (chyna,że wieśniak zakamuflowany jakiś się trafi)
9 Mieszkam od tego jakieś 20 parę kilometrów
10 zniżki grupowe
11 dla gości hotelu za darmo
12 Prestiż byłeś w Gołębieskim
itd.itp

TAK!!!! On ma rację a jak

TAK!!!! On ma rację a jak ktoś miał grzybicę?! FUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!

Otwarty list do Dyrekcji

Otwarty list do Dyrekcji Pływalnia Inflancka.

Witam,

Pisze do Państwa żeby polepszyć jakoś Państwa świadczących usług.
Opierając się na opinii zdobytej kilka dni temu będąc u Państwa w ośrodku rzuciły mi się dwie bardzo rażące rzeczy pierwsza to taka że podłoga w saunie jest wyjątkowo brudna a druga to brak informacji jakich kol-wiek na stronie internetowej że Suna u Państwa jest gejowska a by najmniej gej frendly. Podczas rozmowy z panią obsługująca w recepcji zostałem po informowany że takowa sauna nie jest tego typu.
Proponuje wiec nie rozróżniać sauny na dni do panów i pań jak również jasniejsze oswietlenie plus częsta wizyta pracownika np.czyszącego mokrą podłoge zapewne by zmieniła w sposób znaczący charakter państwa sauny.A złotym środkiem uważam by było nawet formie promocj prze jakis okres czasu udostępnienie sauny w cenie biletu na basen.

Pozdrawiam

Daniel W.

Co to jest "SYW"???

Co to jest "SYW"???

Inflancka jest ok.

Inflancka jest ok.

Jaki koszt wynosi na osobę

Jaki koszt wynosi na osobę dorosłą i dziecko????

Nigdy więcej!! Szatnia jest

Nigdy więcej!!
Szatnia jest okropna, nie ma jak się przebrać. I do tego gorąca woda w basenie. Jak z niego wyszłam byłam cała czerwona... i do tego masa starszych ludzi, co nie poprawia mi humoru na basenie. Co do brudu to nie zauważyłam.

Witam, jestem pływakiem i

Witam,

jestem pływakiem i wiele razy zdarzało mi się pływać/trenować na basenie inflancka. Ogólnie oceniam basen na plus, nie polecam jednak basenu osobą które chcą się pobawić i ODRADZAM przychodzenie z dziećmi.

- klimat basenu i obsługi jest zdecydowanie z czasów komuny.
- jest obowiązek wieszania butów w plastikowych torbach reklamówkach (co jest idiotyzmem ponieważ nawet jak się przyniesie specjalnie swój worek albo plecak na buty to i tak trzeba skorzystać z plastikowej torby nie ma dyskusji - przejaw komuny).
- basen był wybudowany dawno temu i posadzka, prysznice, korytarze itp. są już zniszczone i nie wyglądają okazale - komuna.
- trzeba KONIECZNIE chodzić wszędzie w klapkach - zdarzyło mi się tam złapać kurzajki na stopach dwa razy.
- jacuzzi i zjeżdżalnia są słabe i zwykle jest tłok.
- w zimie bywa zimno.

+ jest chyba najtaniej w warszawie, a na pewno najtaniej jeśli weźmie się pod uwagę, że wejście jest na 1,5h a można siedzieć nawet i 2,5h jak ktoś chce.
+ basen ma 50 metrów i dużo torów - większy w Warszawie jest tylko na Warszawiance.
+ woda nie jest taka zła i nie ma za dużo 'syfu' jak pisali o tym inni (przynajmniej na moje standardy).
+ można skakać ze słupka.

Podsumowując jeśli ktoś chce przyjść popływać (tak jak ja to lubię robić) to plusy przeważają.

Natomiast jeśli ktoś przychodzi aby popluskać się przez 45 minut w wodzie/jakuzzi, pozjeżdżać ze zjeżdżalni i dobrze się pobawić to raczej odradzam - jest brzydko a obsługa raczej niemiła, więc ochota do dobrej zabawy może przejść.

ODRADZAM przychodzenie z dziećmi - bieganie bez klapek plus wpychanie łap w różne brudne miejsca może skutkować łatwym złapaniem jakiegoś świństwa - co mi osobiście się przydarzyło.

Pozdrawiam.

BYŁAM Byłam i to z 3 i 4

BYŁAM
Byłam i to z 3 i 4 letnim dzieckiem .
I nie ma co panikować nic nam nie jest, niczego nie złapaliśmy. A woda była czysta
Może faktycznie toalety i sam obiekt nie jest najnowszy ale było fajnie i sympatycznie.
Panowie w szatni też mili.
Najlepiej wybrać się samemu i się przekonać.
Co do cen to faktycznie jest taniej. bo za 1.5 godz płaci się 11 zl. dzieci do lat 4ech wchodzą za free. My byliśmy ponad 1,5 godz i nikt nam dodatkowych minut nie naliczał więc bez problemu na spokojnie mogłam wysuszyć i ubrać siebie i dziecko.
Po za tym myślę że twoje określenie "cieciów" jest nie na miejscu.
Tym bardziej że sama ich nie miała okazji poznać i mieć z nimi do czynienia.
Beatricze

c w tym dziwnego ze trzeba

c w tym dziwnego ze trzeba zostawic buty? chodzi o to zeby w nich nie chodzic po obiekcie, nie widze w tym nic dziwnego , nie macie sie do czego przyczepiac? Co to za problem oddac buty do szatni. Jacyś dziwni jestescie...

Jestem zadowolony z basenu

Jestem zadowolony z basenu inflancka
Wykupiłem karnet 12 wejść za 110 zł. Można spokojnie popływać trochę dłużej niz 1,5h, nikt tego nie sprawdza. W szatni i pod prysznicami co prawda luksusów nie ma ale jak dla mnie nie musi być. Woda czysta (nie spotkała mnie jeszcze żadna niespodzianka). Temperatura wody ok. Jedyny minus to kiedy sa treningi i nauki pływania to jest dużo torów zajętych i robi się tłok. Ale można spokojnie wcześniej zobaczyć grafik który jest przed wejściem, na nich jest kiedy, które i w jakich godzinach tory są zajęte.
Polecam wszystkim którzy przychodzą pływać, nie polecam dla tych którzy przychodzą się lansować.
Następny karnet wykupię i być może 24 wejścia 180 zł ( opłacalne)

Obsługa kobiety odbierającej

Obsługa kobiety odbierającej tel do informacji jest tak chamska że szok,
Nie rozumie po polsku i zaczyna wrzeszczeć przez słuchawkę, na żywo też niemiła.
Normalnie aż mnie zaszokowały panujące tam standarty, można iśc jeśli sie jest odpornym ta chamstwo.

to jest żywe muzeum

to jest żywe muzeum komunizmu. na dzien dobry witasz sie z panią z wąsem, ktora mówi zeby uważac bo tu kradną. wszędzie plakietki: to wolno, tego nie wolno, tak trzeba - oczywiscie wszystko jedynie w jez. polskim wiec jak jestes z obcokrajowcem, ktory jest płci przeciwnej - szatnie są oddzielne - to powodzenia. trzeba miec czepek! i nie wolno kąpać się w kąpielówkach, ktore przypominają szorty, nawet jeśli jest zimo i oczywistym jest że nie wszedles w nich z ulicy. czepek po zakupie w sklepiku w którym sprzedaje Pani po 30 sesjach na solarium, roztrzaskał się na głowie przy próbie założenia. Pani nie chciała wymienić. Po kolejnej wyprawie spowrotem do wejścia po kąpielówki, sklep był juz zamknięty (Panią ową spotkaliśmy wychodząc, kiedy niosła sobie pizze). Prysznice masakra, w toalecie śmierdzi starym moczem blleee. Ale najfajniejszy jest łącznik pryszniców z basenem - tego się nie da opisać - musicie się wybrać koniecznie. Zakończenie Łącznika obrotowymi drzwiami tak zardzewiałymi, że nie chcą się obracać jest doznaniem wręcz artystycznym. Wchodzisz w głeboką interakcję z tym przedmiotem, kiedy na bosaka w kostiumie kąpielowym w tym potwornym zimnie pchasz zardzewiałe ogromne i ciężkie drzwi obrotowe, które nie chcą sie otworzyć. Po co jeździć do muzeów? Inflandzka baseny tylko za 11 zł masz wszystko znacznie bliższe i naturalne ;)))) polecam!

Co do drugiego akapitu to w

Co do drugiego akapitu to w pełni się z panią/panem zgadzam, standard Inflanckiej może i odbiega od prawidłowej normy, jednak też płacimy za to mniej.
Co do reszty to niestety nie mogę się zgodzić. To do personelu basenu należy, by utrzymać wysokie standardy obiektu. I to ich zaniedbania powodują, że Inflancka należy do obiektów średniej kategorii.

PŁYWALNIA LETNIA SKANSEN

PŁYWALNIA LETNIA SKANSEN KOMUNIZMU!!!
Jestem na tyle stara, że komunizm pamiętam i na tyle młoda, że pamiętam niewiele, ale dla mnie LETNIA PŁYWALNIA ODKRYTA NA INFLANDZKIEJ to skansen komunizmu i ceny z XXI wieku.
Byłam 05.06.2011 z mężem i 6 letnią córką. Pani w kasie pływalni krytej super opryskliwa, z wielką łaską odpowiedziała mi na pytanie, była wściekła bo śmiałam przerwać jej plotki z koleżanką.
W kasie pływalni odkrytej siedziała zdecydowanie milsza kobieta, a ochroniarz nawet pierwszy powiedział dzień dobry. Na tym miłe wrażenia się skończyły. Płącę 45zł. za dwoje dorosłych i sześciolatkę. GOTÓWKĄ!
To pierwszy basen na który trzeba jechać z gotówką (swoją drogą na stronie www nie ma o tym ani słowa, a telefonów nie odbierają, próbowałam długo się dodzwonić, żeby o to zapytać). Karta kredytowa to dla nich "zachodnia zgnilizna".
BRAK DEPOZYTU. Nie ma gdzie bezpiecznie zostawić najcenniejszych rzeczy. Nie popływaliśmy więc rodzinnie, ktoś musiał pilnować portfeli, komórek i kluczyka do samochodu.
W wodzie syf, brak zagłębień z wodą przed wejściem na baseny i brodzik sprawia, że wszystko co mamy na bosych stopach zostaje w basenie, w niedzielę wieczorem jest to już zwykła zupa.
Toalety zdecydowanie pamiętają czasy PRL. Syf, smród, katastrofa (brakuje mi kulturalnych i odpowiednio dosadnych słów na ich opisanie).
Z koszy na śmieci odpadki wylewają się falą tsunami.
Rodzina z dzieckiem nie ma się gdzie podziać, żeby uniknąć podtruwania malucha smrodem palonych wszędzie papierosów. Pety leżą wszędzie.
Grzybek i kaskady, którymi pływalnia chwali się na swojej stronie www NIE DZIAŁAJĄ.
Ja już tam na pewno nie wrócę.
Za tę cenę pojadę na bardziej nowoczesny basen, bo warunki jakie zapewnia basen letni na Inflandzkiej niewiele różnią się od plaży w Zegrzu, gdzie mogę opalać się za darmo.

Na saunie inflandzka panie

Na saunie inflandzka panie nie wydają paragonu za sprzedawane bilety, tzn nie wbijają oplaty do kasy fiskalnej a opłatę biorą dla siebie.

Nasz syn Kuba rozpoczął naukę

Nasz syn Kuba rozpoczął naukę w szkole pływania ARGONAUT dopiero kiedy skończył 10 lat. Zawsze bał się wody. Wszelkie próby męża nauczenia go pływania kończyły się na panicznym krzyku. Myśleliśmy, że już nigdy nie będzie pływał. Teraz po skończonym kursie „u Argonaut-ów” sam prosi żeby pojechać z nim na basen. Nie tylko nauczył się pływać, ale zaczęło mu to sprawiać przyjemność. A już na pewno przestał bać się wody. W styczniu urodziła mu się siostrzyczka. Ona też będzie się uczyć pływać w tej szkole.
Za naszą namową trafiła tam też kuzynka Kuby. Polecamy http://www.argonaut.gda.pl/index.php bardzo gorąco – tam nauczą pływać każdego. Kadra jest wykwalifikowana i bardzo przyjazna. Dzieci ani przez chwilę nie pozostają same w wodzie, zawsze każde z nich jest pod kontrolą, nie ma się czego obawiać. POLECAMY - rodzice Kuby !!!!

Opinie opinia o Argonaut

Opinie opinia o Argonaut Nauka Pływania Gdańsk

Witam, również i ja zdecydowałem się podzielić swoją opinią na temat szkoły pływania ARGONAUT. http://www.argonaut.gda.pl/index.php Otóż, moje dzieciaki, Maks (wiek: 8 lat) i Julka (wiek: 6 lat), od kilku już lat uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez tę szkołę (konkretnie, Maks od niemal 4 lat, Julka od niemal 3). Powiem szczerze, gdy teraz obserwuję, jak dzieci sobie radzą w wodzie (a szczególnie Maks, który będąc nieco starszym, a tym samym nieco silniejszym fizycznie od Julki, mógł dokonać nieco większych postępów), jestem z nich naprawdę dumny. Naszą, rodziców, zasługą w tym wszystkim jest jedynie to, że systematycznie dowozimy dzieciaki na zajęcia. Cała reszta to zasługa szkoły ARGONAUT http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php , za co niniejszym dziękuję.
Kadra instruktorska/trenerska http://www.argonaut.gda.pl/ tej szkoły tworzy naprawdę bardzo przyjazną atmosferę, w której, pod profesjonalnym nadzorem, moje dzieciaki stale i systematycznie doskonalą swoje pływackie umiejętności, ku naszej niezmiernej uciesze. Opinie o Argonaut Gdańsk więcej znajdziesz tu....>> http://argonaut.gda.pl/opinie_o_argonaut_gdansk_w_gdansku_trojmiasto.php

W mojej opinii ARGONAUT Dla

W mojej opinii ARGONAUT Dla mnie super

Od 6 roku życia chodzę na basen do Argonaut'a zawsze jest miła obsługa i atmoswera. Nigdy nikomu się nic nie stało. Zajęcia w sekcji są wymagające a na rekreacji zawsze spokój. Polecam tym którzy mają czas i ochotę ...>> http://www.argonaut.gda.pl/index.php

Opinie o Argonaut Gdańsk więcej znajdziesz tu....>> http://argonaut.gda.pl/opinie_o_argonaut_gdansk_w_gdansku_trojmiasto.php

Witam wszystkich, Basen ma

Witam wszystkich, Basen ma może i wiele do życzenia, lecz cena przyciąga nie tylko biednych, lecz również i bogatszych, ponieważ po co przepłacać !!!
tym bardziej sknerożerców coraz więcej, już kilka razy zauważyłem, że na basen wchodzi osoba przyjeżdżająca BMW, Mercem lub innym nowym autem, ale nie o to chodzi żeby kogoś szykanować, każdy wchodzi na basen komu się podoba i chce - nie neguję

lecz jeśli takie osoby przyjeżdżają i nic im nie przeszkadza to nie rozumiem negatywnych wpisów - zapewne nowobogackich oraz dorobkiewiczów okradających swoich szefów, a później szpanujących jacy to oni są zaradni i patrzą na jakość a nie na cenę !!!

popieram oszczędnych - nie ważne jakie mają zarobki - każdy jest ekonomistą - a po drugie to są jego pieniądze i wara !!!!

A propo tym co się nie podoba i wolą przepłacać u konkurencji to nie nie piszą, że buty trzeba oddać do szatni, że PRL - moim zdaniem niech w...............ć tam gdzie trzeba więcej zapłacić i już , po co te dąsy , po prostu w...................ć do konkurencji i koniec.

pozdr.
Marek w Wawy

basen inflancka opinie Witam

basen inflancka opinie

Witam wszystkich, Basen ma może i wiele do życzenia, lecz cena przyciąga nie tylko biednych, lecz również i bogatszych, ponieważ po co przepłacać !!!
tym bardziej sknerożerców coraz więcej, już kilka razy zauważyłem, że na basen wchodzi osoba przyjeżdżająca BMW, Mercem lub innym nowym autem, ale nie o to chodzi żeby kogoś szykanować, każdy wchodzi na basen komu się podoba i chce - nie neguję

lecz jeśli takie osoby przyjeżdżają i nic im nie przeszkadza to nie rozumiem negatywnych wpisów - zapewne nowobogackich oraz dorobkiewiczów okradających swoich szefów, a później szpanujących jacy to oni są zaradni i patrzą na jakość a nie na cenę !!!

popieram oszczędnych - nie ważne jakie mają zarobki - każdy jest ekonomistą - a po drugie to są jego pieniądze i wara !!!!

A propo tym co się nie podoba i wolą przepłacać u konkurencji to nie nie piszą, że buty trzeba oddać do szatni, że PRL - moim zdaniem niech w...............ć tam gdzie trzeba więcej zapłacić i już , po co te dąsy , po prostu w...................ć do konkurencji i koniec.

pozdr.
Marek w Wawy

Witam wszystkich, Basen ma

Witam wszystkich, Basen ma może i wiele do życzenia, lecz cena przyciąga nie tylko biednych, lecz również i bogatszych, ponieważ po co przepłacać !!!
tym bardziej sknerożerców coraz więcej, już kilka razy zauważyłem, że na basen wchodzi osoba przyjeżdżająca BMW, Mercem lub innym nowym autem, ale nie o to chodzi żeby kogoś szykanować, każdy wchodzi na basen komu się podoba i chce - nie neguję

lecz jeśli takie osoby przyjeżdżają i nic im nie przeszkadza to nie rozumiem negatywnych wpisów - zapewne nowobogackich oraz dorobkiewiczów okradających swoich szefów, a później szpanujących jacy to oni są zaradni i patrzą na jakość a nie na cenę !!!

popieram oszczędnych - nie ważne jakie mają zarobki - każdy jest ekonomistą - a po drugie to są jego pieniądze i wara !!!!

A propo tym co się nie podoba i wolą przepłacać u konkurencji to niech nie piszą, że buty trzeba oddać do szatni, że jak za PRL - u, skąd taki dorobkiewicz, czy małolat wie jak było za komunizmu, PRL-u, skoro u młodych ludzi jest obecnie więcej analfabetyzmu niż za PRL-u, a rozum też czasem szwankuje (dragi i pochodne).

moim zdaniem niech w...............a ten, komu nie pasuje i idzie tam, gdzie trzeba więcej zapłacić i już ,

po co te dąsy , po prostu w...................ć do konkurencji i koniec.

pozdr.
Marek w Wawy

W życiu nie czytałem czegoś

W życiu nie czytałem czegoś tak fascynującego jak to wszystko powyżej. poważnie.

Zgadzam się !!

Zgadzam się !!

Tak tak, nie ma to jak robić

Tak tak, nie ma to jak robić burdę bo ktoś kazał Ci włożyć buty w torebkę. Już sobie wyobrażam tą akcję, rzucający się pajac, machający rękami i wzywający kierownika... Żenada. A ci panowie są bardzo mili, może nie lubią pretensjonalnych wariatów. Co, chciałbyś się w butach do basenu wpierdzielić?

heh... byłem na tym basenie i

heh... byłem na tym basenie i więcej tam nie pójdę... pomijam buty i regulamin (jest to trzeba go przestrzegać) uprzejmość obsługi też pominę bo jakie pieniądze taka obsługa....

ale

SYF KIŁA I MOGIŁA

i to mnie przeraza równie dobrze mógłbym się w kanale żerańskim kąpać i prawdopodobnie czystsza woda
pozdrawiam
AWSZE

tak byłem na inflandzkiej...

tak

byłem na inflandzkiej... nie pójdę więcej bo się brzydzę..... nie mam podziału na kategorie tanie złe drogie dobre.....
zapraszam na Wolę na Moczydło... co prawda sam basen jeszcze PRL pamięta i przydałby się mu remont... ale toalety, obsługa to już inny standard.

Warszawiak

Ludziska, przepływałem tam

Ludziska, przepływałem tam całe studia i żadnej choroby nie złapałem. Nigdy nikt mi tam za skórę nie zalazł.
Basen ma 50m i jest dla tych którzy lubią popływać a nie zrobić dwa baseny 25m i moczyć tyłek w dżakuzi.
Jak już ktoś napisał jak nie pasi to nara.

Zdecydowanie nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam! Cena faktycznie niska ale ogolnie basen brudny stary i zaniedbany, szatnie brudne, brak boksow do przebierania. Basen sam w sobie niby ok ale tez stary i zaniedbany wszedzie zluszczajaca sie farba itp !

Drogi Wiesniaku. Cudowny post

Drogi Wiesniaku.
Cudowny post :)
Mysle, ze pojde w twoje slady i zaryzykuje wizyte na inflanckiej. Szukam w miare taniego kursu nauki plywania dla dziecka niedaleko domu. Moze nie wykoncza nas szatniarze i choroby weneryczne. Pozdrawiam.

HAHAHAHAHAHA, nie ma to jak

HAHAHAHAHAHA, nie ma to jak być napuszonym i zgryźliwym marudą :)

Odważny bądz odważna jesteś

Odważny bądz odważna jesteś rzucając takie oskarżenia na forum jeśli masz dowody zgłoś to do kierownika albo dyrekcji no chyba że brakuje Ci dowodów a pomawiasz ludzi bo Ci sie coś nie spodobało powodzenia i życzę odwagi w życiu a nie tylko na forum

Proponuję wszystkim

Proponuję wszystkim przyjezdnym ze wsi, któzy się osiedlili w Warszawie i marudzą, że jest tu strasznie drogo aby się wyprowadzili do swoich wiosek. Nikt chyba na siłe nie zmusza Was ludzie do mieszkania w okropnej Warszawie!?

za karę trzeba bylo na koniec

za karę trzeba bylo na koniec odesrac sie gdzies w kącie i wyjść szybko :)

"Ohydny" pisze się przez "h".

"Ohydny" pisze się przez "h". To raz. Balon nie był zielony. Może warto przebadać wzrok? To dwa. Chodnik betonowy - a jaki, pardon, miałby być? chodzi o tartan czy o persy?
A pływa się bardzo miło. I wiem, co mówię, bo pływam tam od 21 lat, średnio dwa razy w tygodniu.

"Podzielam Przedmówcę"!

"Podzielam Przedmówcę"! przepływałam tam znacznie więcej niż całe studia, ani żadnej choroby nie złapałam, ani z chamstwem się nie spotkałam (chyba że ze strony współpływaczy).
I właśnie - to jest pływalnia dla tych, którym chodzi o popływanie, a nie o moczenie tyłka w jacuzzi (o, jedna uwaga: wymawia się [jakutstsi]).

Żenada. Torba musi być

Żenada. Torba musi być plastikowa, bo tak mówi "regulamin" nasmarowany na jakiejś desce. A ja akurat nie znoszę marnowania toreb foliowych. Nie to, że mnie nie stać, po prostu szkoda matki Ziemi.

BT

zgadzam się w 100% masakra od

zgadzam się w 100% masakra od samego wejścia, nawet się nie chce opisywać.
Ludzie nie chodzcie na ten basen to jakiś horror

Basen inflancka ma pewne

Basen inflancka ma pewne oczywiste wady, ale również konkretne zalety. Z punktu widzenia faceta:

Wady:
- brak przebieralni (dopóki przychodzi się bez znajomych, to raczej bez różnicy)
- beznadziejne, brudne toalety oraz jeden wspólny zbiornik papieru toaletowego przed wejściem do toalet
- prawdopodobnie słaba czystość wody (nie zabrałbym tam dziewczyny. Kiedyś przez parę miesięcy w wodzie pływał kawałek fileta z kurczaka :) Nie zwróciłem uwagi na włosy w wodzie.)
- uszkodzone prysznice (woda czasami ledwo leci i trzeba sprawdzić kilka zanim znajdzie się ten działający)
- sporo obleśnych, owłosionych grubasów z tendencją do ekshibicjonizmu (cóż na to poradzić)

Zalety:
- 50m basen
- mało ludzi na torach (nierzadko jestem sam na torze)
- nieograniczony czas pływania
- niska cena
- brak silnego oświetlenia (w moim przypadku sprzyja koncentracji)
- sporo niezłych pływaków, których technikę można podpatrywać lub się z nimi ścigać

Uważam, że jest to niezły basen dla mężczyzn, którzy chcą porządnie popływać nie martwiąc się przy tym o koszt lub czas. Nie polecam natomiast kobietom, chociaż nie brakuje ich na basenie.

A mi się basen podoba! Jest

A mi się basen podoba!
Jest trochę "komunistyczny" ale można się do tego przyzwyczaić ;)
Do panów z szatni i zostawiania butów nic nie mam, z dyrem nie miałam potrzeby się widzieć a pan ochroniarz odpowiada z uśmiechem "do widzenia". Pływającego kurczaka nie widziałam, chociaż teraz będę bardziej czujna :P Szatnie też na styl "komunistyczny" ale jest czysto. Tylko fajnie by było, gdyby suszarki do włosów były sprawne, bo z tym jest czasami kłopot.
Poza tym ceny na innych basenach to kpiny a na Inflanckiej jest przystępnie.
Uważam, że zaletą jest to, że jest on przyjazny dla osób z różnym poziomem pływackich umiejętności. Są i miejsca płytkie - po kolana, i takie po pas i po szyję i oczywiście głębokie. To świetne miejsce dla uczących się pływać. Byłam na basenach, gdzie jest albo brodzik z wodą po kolana i chmarą pluskających się dzieciaków albo od razu woda na 1,80 m. Nie zauważyłam też, żeby było ciemno -?
Ja bardzo miło spędzam czas na tym basenie i zamierzam tam jeszcze przychodzić :) Polecam

Agata

Sierpień 2012 Pojechałam z

Sierpień 2012

Pojechałam z dziećmi...o godzinie 11.00 nie było miejsca na trawie, więc "przycupnęliśmy na betonowym chodniku. Za wejście na basen odkryty zapłaciłam 40zł ( bilet rodzinny) mimo, że dzieci przedstawiły legitymację szkolną ( lato w mieście tylko "pod balonem" i tylko przez godzinę).
Karta Benefit również nie została uwzględniona na basen "odkryty".

Brudno wszędzie. Zjeżdżalnie czarne ( wytarte i z zaciekami). Woda w basenie wygląda na czystą, jednak wyczuwa się lekko odstraszający zapach...

Natryski ( te przy basenach) to jakiś żart: metalowe rurki z wkręconą plastikową końcówką natryskową przyniesioną chyba ze starej łazienki jakiegoś pracownika....żółte, okropne!
Drugi natrysk z zapchanym odpływem, na dnie błoto....całość przerażała jeszcze bardziej jak do tego "błota" wchodziły maluchy i się "tym" chlapały....

Leżaki ( 5zł za dzień) w dobrym stanie ( chyba niedawno zakupione), jednak tak niewygodne, że nie da się w nich siedzieć.
Nie chodzi tylko o brak podłokietników, mimo że jestem wysoka, podczas siedzenia listwa uciska pod kolanami...materiał jest po prostu zbyt długi i "wpada się" bardzo głęboko - nie polecam.

Toalety - przerażające! Ciemno, brudno i śmierdzi.

Całość dopełnia widok na zewnętrzną stronę "balonu" która jest tak brudna i zniszczona, że zastanawiam się jak długo musiało to być zaniedbywane.
Część od podłoża do około 1 m w górę wygląda jakby zagnieździła się na nim pleśń, grzyb, itp.

W dodatku w okolicy drzwi ( nawet nie wiem czy czynnych) rośnie drzewo. Jeden z jego sporych konarów opada na ziemię. Ktoś wpadł na pomysł podparcia tej gałęzi zwykłą żerdzią, która pod wpływem lekkiego podmuchu wiatru porusza się wraz z tym konarem. Nie muszę dodawać, że wokół tego biega mnóstwo maluchów? Czy ktoś to zauważył?

W brodziku są dwie fontanny. Grzybek jest sprawny, choć ciśnienie wody pozbawiło go pożądanego efektu "ściany wodnej", natomiast druga fontanna to kawałek rury wystającej niemal pionowo, z której woda wylewa się małym strumieniem. Chyba skradziono końcówkę "masażu" albo zdjęto ją celowo, bo tu także ciśnienie zbyt małe do osiągnięcia jakiegokolwiek efektu.

Zaobserwowałam, że ludzie zbierają się przy toaletach, żeby zapalić papierosa. Domyślam się, że obowiązuje zakaz na całym terenie z wyjątkiem tego miejsca....
Kto o tym nie wie, pali tam gdzie "leży" - nikt na to nie zwraca uwagi.

Budka z hot-dogami. Ciekawe jakim cudem Sanepid wydał pozwolenie na przygotowanie i sprzedaż artykułów spożywczych w tym miejscu?

Podsumowując:
Basen okropny, nie zapłaciłabym ponownie 40zł ( bilet rodzinny 1 dorosła + 2 dzieci) za tą atrakcję.
Szczerze mówiąc to nawet za darmo bym tam nie poszła, chyba że dzieciaki by mnie bardzo namawiały ( bo im się podobało).

Byłam kilka dni temu na tym

Byłam kilka dni temu na tym basenie. Nie miałam torby foliowej na buty, powiedziałam o tym Panu z szatni. Uśmiechnął się do mnie, zażartował, dał torbę i życzył dobrej zabawy.

Tyle w temacie.

W pełni potwierdzam powyższą

W pełni potwierdzam powyższą wypowiedź...

Nie bardzo rozumiem o co

Nie bardzo rozumiem o co chodzi.
Wchodzę na basen, zakładam klapki a buty oddaję do szatni.
Jesienią i zimą oddaję również kurtkę. Co jest dziwnego w tym, że ktoś dba o porządek i nie chce żeby wnosić piach i błoto z butów. Po to ludzie wymyślili szatnię, żeby tam oddawać płaszcze, kapelusze, parasole a jak trzeba to i buty. Po co od razu mieszać w to komunizm i robić problem z niczego.
Nie chcę nikogo obrażać, ale wydaje mi się, że jesteś z tego rodzaju młodych gniewnych, którym zawsze coś przeszkadza.

Szatniarz

Ja miałem lepszą

Ja miałem lepszą przygodę.
Wziołem do męskiej szatni 6 letnią córkę.
No i się zaczeło.
Pan pod pryśnicem stwierdził że mam wyjśc bo on ma problem z rozebraniem sie do naga.
Ponieważ nie chciałem opuścić szacownego pryśnica miły pan pofatygował sie po ochroniarza który stwierdzil że faktycznie w męskiej szatni przebywa dziecko płci odmiennej i sobie poszedł.
Za chwilę na skutek dalszego poszukiwania sprawiedliwośći przez miłego pana przyszedł ratownik który popatrzł i bezradnie rozłożył rece.
Ponieważ miałem dość podglądaczy w osobie pana ochroniarza i bałem się napływu reszty obecnych na basenie ratowników - ustąpiłem.
Po przebraniu udałem sie do szatni po foliowy worek z butami i tam dowiedziałem się że nie powinienem brać do szatni dziecka płci odmiennej.
Pani od biletów także musiała wtrącić swoją opinię i w pełni poprzeć pana szatniarza.
Więć zadałem pytanie GDZIE JEST RODZINNA SZATNIA ?
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie.
A spotkanie nawet starszych dziewczynek w męskiej szatni nie jest czymś zaskakującym .
Te nieprzyzwoite praktyki stosowane są do dnia dzisiejszego a pan kierownik udaje że nie ma problemu.

Mylisz sie basen jest miejski

Mylisz sie basen jest miejski i wszyscy za niego pałaca w podatkach. Basen jest na prawdę zaniedbany a obsługa strasznie i tu nie waham sie użyć słowa chamska.
Jest masa karteczke z napisami co wolno co nie wolno, ze slipki takie a nie inne, ze czepek, ze buty w reklamowce. Zapraszam wszystkich na basen OS Żoliborz- tam tez trzeba buty w reklamowki ale te reklamowki leza na ladzie ijak ktos nie ma swojej to sie czestuje a po tem oddaje. Panie usmiechniete, woda czysta, szafki czyste .. szkoda gadac..a na Inflanckiej Bareja mogłby krecic MISIA 3

Przesadzasz z tą

Przesadzasz z tą obsługą,widocznie ty jesteś chamski to Cię tak traktują. Ja zacząłem swoją przygodę z sauną w ośrodku Inflancka. W cenie biletu na saunę jest też basen łączny czas przebywania 120 minut. Karnet na 4 wejścia 90 złoty.Denerwujące jest tylko to, że w większości kobiety tam przychodzące są podglądaczkami . Podglądają facetów a same wchodzą do sauny w kostiumie.Musi im być gorąco.

To jedź do Jachranki wejście

To jedź do Jachranki wejście 1 godzina dla 1 osoby około 28 złotych, tam warunki masz bardzo dobre.czusto schludnie i przyjemnie jeśli ciebie stać.

Ja lubię saunę na inflanckie

Ja lubię saunę na inflanckie spodobała mi się koedukacja, w większości faceci tam przychodzący są goli.Ja też wchodzę do sauny goła co mi tam. W większości są naprawę fajni i uprzejmi.

Można popatrzeć sobie na

Można popatrzeć sobie na fiutki :)

Na tym basenie woda jest

Na tym basenie woda jest CHLOROWANA oraz OZONOWANA. W każdym razie zawiera chlor i czuć jego zapach. Informację taką podaje nawet sam ośrodek na swojej stronie: http://www.inflancka.waw.pl/oferta.html
"woda jest uzdatniana ozonem oraz chlorem"

Basen już opisano, saunę

Basen już opisano, saunę również... Ale panowie z szatni - ło rety. O nich to by można pisać. Kolega też kiedyś próbował z nimi rozmawiać nt. butów w worku foliowym. Otóż biedny miał ekologiczną torbę szmacianą - nie spodobało się to obsłudze. Dlaczego? Bo tak.

Podobnie jak przedpiścia on również powiedział, że schowa do swojej torby sportowej i zamknie w szafce. Jeszcze gorzej. A tym razem dlaczego? Bo tak!

Zapytał czy może w takim razie mają jakąś torebkę foliową (jak to jest w innych basenach). Przenajmilej mu odpowiedzieli, że nieopodal jest spożywczy, potem Arkadia, więc coś znajdzie.

Basen nie jest może

Basen nie jest może ekskluzywny, ale na 99% najtańszy w Warszawie. Chodzę tam kilka lat, jestem kobietą i nie mam ,,kobiecych problemów zdrowotnych". Cena jest adekwatna do jakości.

Najlepsze są te płacze o

Najlepsze są te płacze o foliowe worki. Chyba każdemu, kto chodzi czasem do sklepu, wala się tego pełno w domu, można wziąć jeden ze sobą, tak robię i nie beczę z tego powodu jak przedszkolak. Ale Polaczek pomarudzić musi. Że trochę obskurnie: to racja. Że ogólnie ceny w innych miastach "normalniejsze" - także. Cóż, życie nie głaszcze. PS: Jakbym usłyszał od jakiegoś elegancika, że ma droższe buty od moich 5 pensji, to chyba nie skończyłoby się na niemiłej obsłudze...

Nigdzie nie ma jak często

Nigdzie nie ma jak często wymienia sie wodę w jacuzzi?Na Węgrzech w basenach termalnych codziennie wieczorem po zamknięciu.

Droga Pani!! Chodzę tam z

Droga Pani!! Chodzę tam z rodzinką i ani razu nikt nie potraktował mnie nie miło lub zle. Myślę że najlepiej jest iść i sprawdzić samemu ,bo ile ludzi tyle i opinij. Ja jestem zadowolona . No chyba że ktoś ma bardzo duże wymagania to niech idzie gdzie indziej.

ja jestem bardzo

ja jestem bardzo zadowolona
nigdzie indziej nie skozystam tak jak tam
aqua aerobik 40 min mozna iść na dwa zajęcia pod rząd nikt nie robi scen i nie czeka z zegarkiem w ręku aż wyjdę żeby mi kazac płacic za dodatkowe minuty.
buty jak buty myślę że to jest mały problem zeby je oddac do sztni bez przesady .
woda jest czysta
jest trochę syfu w szatniach ale przy takiej ilości osób nie sposób nad tym zapanować
jeżeli ktos nie jest delikatny to skorzysta jak komus nie pasuje niech sobie idzie popływać 30 minut na orkę na 25 metrowy basen

soki swierzo wyciskane sa

soki swierzo wyciskane sa naprawde duz ą zaleta bufetu :)
pychaaa

ZŁAPAŁEM TAM MIĘCZAKA

ZŁAPAŁEM TAM MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO !!! NIE POLECAM !!!
SYF SYF SYF I JESZCZE RAZ SYYYYYYF !!!!!!!!!!!!!!!
SANEPID POWINIEN TO ZAMKNĄĆ !!!

ALE JAJA Szukam basenu gdzie

ALE JAJA

Szukam basenu gdzie jest wodny plac zabaw dla dzieci.. ale dyskusja na temat inflanckiej tak mnie wciągneła że zapomniałem że moja 2,5 letnia córka stoi w stroju i czeka aż znajde odpowiedni basen hehe Dziwie sie że władze tego basenu pozwalają sobie na taką opinie... oczywiście nie zamierzam tam już iść po przeczytaniu tych wypowiedzi ale jestem ciekaw dalszych przygód z panem kierownikiem... nie lubie "betonu"

moze troche logiki bo buty w

moze troche logiki bo buty w torbie foliowej musz byc dlatego ze jak jest mokro na dworzu to by kapalo z plecaka albo innej torby a jakos slabo widze zeby kijenci zmieniali torby zgodnie z pora roku a widze ze kolega sie przyzwyczail ze wszytko jest za darmo i zdziwienie bo torbe trzeba kupic cena basenu mowi sama za siebie cudow nie ma co oczekiwac a jak koledze nie pasuje to zapraszam na basen gdzie za wejscie sie placi 25 zlE

Polecam szczesliwice.

Polecam szczesliwice. Schludnie , czysto i bez problemow. Fakt 17 za wejscie ale bez porowniania z infalncka.

18.07.2013 - dzień dobry,

18.07.2013
- dzień dobry, poproszę 1 na basen (podaję 50 PLN)
- nie ma pan3 złotych, bo nie mam wydać i nie mam gdzie rozmienić
- niestety nie mam
- wszyscy dzisiaj przynoszą 50 PLN (pretensja)
- to nie wejdę na basen ?
- przecież to nie moja wina !
- do widzenia
Pozdrawiam :D

Ja bardzo lubię Inflancką a

Ja bardzo lubię Inflancką a odpowiedź na górze zgadza się z moją

Chodzę na Inflancką od roku

Chodzę na Inflancką od roku dwa-trzy razy w tygodniu, teraz chodzimy razem z mężem.
Mimo tego że chodzę regularnie jakoś nie udało mi się żadnego choróbska złapać.
Faktem jest, że jest że ten basen pamięta lepsze czasy i toalety mogłyby trochę lepiej wyglądać, ale generalnie nie ma tragedii. Jest ciemnawo, a korytarzyk z drzwiami obrotowymi to też mnie na początku zdumiał, ale teraz w ogóle na to nie zwracam uwagi.
Jedyny zarzut to ten że w saunie jest dość ciasno i niezbyt czysta podłoga w przebieralni.

Historia z foliowymi workami mocno mnie rozbawiła - jakoś nie bardzo wyobrażam sobie szatnię gdzie można trzymać buty w szafkach - to jest dopiero niehigieniczne! Obsługa jak obsługa - nigdy nie spotkałam się z jakąś nieuprzejmością. Za to za każdym razem jak jestem (rano) widzę panią, która sprząta.
Wodzie nie mam nic do zarzucenia, nie widziałam pływających filetów ani glonów :)
Jest bardzo tanio (ja kupuję karnet 24 wejścia i to się super opłaca bo płacę 8 zł za wejście), kluczyki na gumce mnie radują, bo to znaczy, że jak chcę to mogę siedzieć na basenie ile chcę i nikt mi nie każe płacić za każdą dodatkową minutę jak na innych basenach. Warto przychodzić z własna suszarką.
Za to jest 10 torów po 50 metrów i można naprawdę pływać. Jedyne co mnie czasami irytuje, że akurat w godzinach porannych, kiedy przychodzę, jest pełno triatlonistów i innych trenujących i czasami jest dostępny tylko jeden albo dwa tory - ale od ósmej już zaczyna się przerzedzać.
Dla mnie to jest najlepszy basen w Warszawie, choć może nie jest najładniejszy :D
(A to że przychodzą starsze osoby, to akurat uważam że jest super - zamiast siedzieć w domu albo w kościele przychodzą na aquaaerobik - i to jest naprawdę świetne!)

Mi najlepiej na inflanckiej

Mi najlepiej na inflanckiej podoba się to że jeśli wykupię sobie wejście na saunę to mogę korzystać również z basenu bez dopłaty.

Sauna świetna szczególnie

Sauna świetna szczególnie jesienią, zimą i wiosną,tylko może trochę niski standard.Najważniejsze że nie jest smażalnią gaci tak jak inne przy basenowe sauny.

Warunki może nie są tak dobre

Warunki może nie są tak dobre jak w Łaźni czy Su saray,ale za 20 lub 28 złotych(sauna + basen) trudno oczekiwać luksusów.

Warto się wybrać poza letnim

Warto się wybrać poza letnim sezonem wtedy jest jeszcze jedna atrakcja której nie ma w żadnej z warszawskich saun.

Bardzo fajna koedukacyjna

Bardzo fajna koedukacyjna sauna,jeszcze nigdy w takiej nie byłam.Polecam się wybrać chociaż raz dziewczyny,naprawdę warto.Może trochę niski standard ale za to atmosferą nadrabia te braki gdy się trafi na polewanie olejkami :)

I śliczną mają blondyneczkę

I śliczną mają blondyneczkę prowadzącą wodny aerobik na basenie.Nie wiem co ona ćwiczy i jak się nazywa, ale bardzo ładnie i z gracją się porusz,ma tzw CPN

Bardzo dobry basen :)

Bardzo dobry basen :)

Odkryłam że czasami warto się

Odkryłam że czasami warto się wybrać do sauny.
Gruczoły zlokalizowane w obrębie naszej skóry w trakcie wizyty w saunie intensywnie wydzielają pot. Dzięki temu organizm się oczyszcza, skóra staje się jaśniejsza i zdrowsza. Wydzielanie potu to proces niezbędny dla prawidłowej regulacji cieplnej każdego organizmu. Wraz z potem wydzielane są toksyny gromadzące się w organizmie. Z tego względu wizyta w saunie jest dobrą metodą detoksykującą. Wielokrotne wizyty w saunie doskonale oczyszczają skórę i pory. Dzięki temu zaskórniki rzadziej powstają na powierzchni skóry. Jeżeli regularnie będziesz uczęszczać do sauny powiedzmy raz w tygodniu i połączysz to z odpowiednio dobranym treningiem, skutecznie wyeliminujesz szkodliwe toksyny i chemikalia gromadzące się w organizmie. Ponadto wzmocnisz układ odpornościowy i zmniejszysz ryzyko występowania chorób spowodowanych działaniem szkodliwych bakterii i wirusów. Systematycznie korzystając z sauny, przyspieszysz spalanie kalorii i zintensyfikujesz przemianę materii. W efekcie już w niedługim czasie zaobserwujesz łagodny spadek nadmiaru kilogramów nagromadzonych w twoim ciele

Ale tam macie drogo w stolicy

Ale tam macie drogo w stolicy :D U mnie w mieście mamy czystą wodę, nie ma problemów z braniem butów do plecaka (ale jeżeli ktoś chce to może normalnie je schować w specjalnej szatni) a do tego jest o wiele taniej niż u Was, bo za godzinę na basenie płacę 4,50 :) Mamy tak samo jak tu basen rekreacyjny i basen do nauki pływania + jacuzzi i zjeżdżalnię. Jeżeli ktoś chce to jest też siłownia, na którą chodzę (karnet na miesiąc to 45 zł). Do tego mają na miejscu saunę i solarkę, niestety nie korzystam więc nie znam ceny :) Czasami jak ktoś zapomni czepka, to może wypożyczyć go przy kasie, więc myślę, że obsługa jest miła ;-) Do tego na basenie standardowo są nowe deski do pływania a także można pożyczyć piłkę od ratowników. Jak ktoś chce, to basen się nazywa "Nawa" w Skierniewicach ;)

Jak na warszawę 13 zł za

Jak na warszawę 13 zł za normalny bilet na basen to nie jest drogo,sauna za 28 zł z możliwością korzystania z basenu,40 zł za bilet rodzinny na zewnętrzne baseny (ceny za 90 min). Przecież nie będę jeździł na basen czy saunę do Skierniewic.

Konsekwencje

Konsekwencje "KOMUNIZMU"
Cieszę się, że wywołałem burzę dyskusji postem o workach. Ciekaw jestem, jednako, czy przez 4 lata ktoś coś zrobił aby post był nieaktualny. Czy przeczytał to Kierownik? Albo ktoś odpowiedzialny za funkcjonowanie skansenu z ramienia gminy.
Nie wygląda na to bo przez ten czas opinie się powtarzają.
Na opiniach bazuję bo więcej tam nie zajrzałem.
Pozdrawiam odważnych i oszczędnych.
I Pana Kierownika też.

Ja raz w tygodniu korzystam z

Ja raz w tygodniu korzystam z sauny z basenem i jakoś mi to nie przeszkadza że trzeba zmienić obuwie na klapki przed wejściem do szatni.Bardzo fajna sauna i basen więc czemu miałbym szukać innego.

Dziwi mnie twoja wypowiedz,

Dziwi mnie twoja wypowiedz, w brudnych butach ana basen. Wszędzie musisz mieć klapki. Nie wiem gdzie ty się wychowywałeś.

Basen Inflancka jest super!

Basen Inflancka jest super! !00 m, atmosfera luzacko-sportowa i bez tej cholernej moderny z komuterami i tykającą bombą finansową!

Już od września po

Już od września po zakończeniu remontu i ta technologia z tripodami wyposażonymi w czytniki odliczające czas zostanie wprowadzona i na tym obiekcie.

Jednak nie ma to jak na

Jednak nie ma to jak na Inflanckiej.Najważniejsze że już otwierają moją ulubioną saunę i basen.Oprócz Niej tylko Klub Łaźnia i Potocka jest ok.

Taki fajny zewnętrzny basenik

Taki fajny zewnętrzny basenik mieliśmy do nagiego pływania po saunie to nam go jacyś wredni ludzie zamulili :( .Straszna lipa się zrobiła,szkoda że nie ma innych takich miejsc w Warszawie. :(

dobre, a co ty masz mikroskop

dobre, a co ty masz mikroskop w oku. byłem pływakiem sportowym pływałem codziennie od 5 klasy podst byłem na niezliczonej ilosci basenów i jeszcze nigdy nie słyszałem od kogos : ty ale tu brudna woda. zmyslasz

Znam ten basen od 30 lat ,z

Znam ten basen od 30 lat ,z niego korzystam i z sauny tez nigdy nie chorowałem jest tanio , lepiej niż w latach 90 . Oczywiście brakuje tu pewnych rzeczy jak z aqua parków ale jest klimat i cena ok czystość wody 3 miejsce w Warszawie pod względem wszystkich basenów Warszawy

W saunie są śmieszni starsi

W saunie są śmieszni starsi panowie,zawsze mam z nich śmiechy.Usiądzie taki na ławce rozkraczy się i wszystkim pokazuje swojego ptaka i jaja.Niektórzy są naprawdę obleśni i chyba brakuje im kultury.Nie potrafią się zachować nawet w saunie mimo takiego wieku.

Wczoraj byłem, przerażające

Wczoraj byłem, przerażające widoki, Panowie w szatni mega Chamy. Miałem ochote iść powiedzieć coś ich kierownikowi ale jak czytam on nie lepszy od tych cieci z szatni. Kluczyk metalowy na rękę to jest najlepsze, nie masz sie gdzie przebrać każdy ogląda cie nago. Najlepsze są drzwi obrotowe kobiety i dzieci pewnie same ich nie przekręcą. brudno wszędzie a jak się przypatrzy ktoś to i biegające myszki zobaczy .. okropnie.

To trzeba było się wybrać do

To trzeba było się wybrać do obiektu o lepszym standardzie,czego oczekiwałeś w cenie 20 zł (sauna plus basen 50 metrów). Chyba nie byłeś jeszcze nigdy w tej saunie bo na recepcji w szatni w budynku sauny siedzą tylko kobiety więc wypisujesz jakieś głupoty.Chodzę tam od kilku lat i to jest bardzo fajne miejsce jak dla mnie.Możesz iść na warszawiankę czy do klubu łaźnia a tam dostaniesz czipa i wysoki standard,ale nie wszystkich na to stać i nie wszyscy się dobrze czują w takich miejscach.Starsi panowie to faktycznie czasami się trafi z 2 obleśnych siedzących z nogami w rozkroku.Podglądaczki nam nie potrzebne więc może to i dobrze że są takie drzwi i ciężko się dostać na saunę.Myszki tam jeszcze nie widziałem,chyba że tak nazywasz kobiety które czasami się tam pojawiają,ale one są nawet sympatyczne.

Przecież inflancka to nie

Przecież inflancka to nie jedyny basen i sauna w warszawie,możesz się wybrać w inne miejsce. jeśli to jest dla ciebie takie okropne.

Bardzo fajna sauna,nie wiem o

Bardzo fajna sauna,nie wiem o co ci chodzi,stali bywalcy wiedzą że ma taką jedną atrakcję której nie znajdziecie w innych saunach,nawet na warszawiance i w łaźni.

Masz dwie łazienki w których

Masz dwie łazienki w których się możesz przebrać,jeśli się wstydzisz.

Dobrze że są te drzwi i

Dobrze że są te drzwi i trudno tam trafić,mi to bardzo się podoba, przynajmniej bardzo mało kobiet tu przychodzi więc się można czuć swobodnie nago.

Często bywam na pływalni na

Często bywam na pływalni na Inflandzkiej .Od kilku tygodni jest nieczynne jacuzzi .Dodam ,że basenik jacuzzi jest jeden na pływalni na Inflandzkiej .Pani w kasie powiedziała ,że nie stać pływalni na naprawienie jacuzzi !

korzystam z fantasycznego

korzystam z fantasycznego aqua areobik od lat. Nie trzeba sie zapisywać, wystarczy przyjść. Po areobiku zostaję na pływalni. I pływam tak długo jak chcę. Można uczyć się pływania z własnym instruktorem.
Jedynie sprzątaczka w damskiej części jest nie do zaakceptowania. Jak wykopalisko z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" ze scenki "panie kierowniku szmate mnie ukradł". Kiedyś myła podłege w damskiej łazience i brudnym mopem przejechała mi po stopach, bo się nie dość szybko odsunęłam.
Panowie z szatni są mili jak się do nich uśmiechnąć. I zawsze dysponują reklamówkami - dla uprzejmych osób.

Korzystam od jakiegoś czasu z

Korzystam od jakiegoś czasu z sauny i basenu a jakoś nie zauważyłem żeby panowie z szatni byli choć trochę chamscy.Szatnia chyba do tego służy aby się przebrać a nagość nie powinna nikogo dziwić.

Fajny basen i sauna.Jak komuś

Fajny basen i sauna.Jak komuś nie pasuje standard to przecież może się wybrać na warszawiankę jeśli go stać.

Fajne miejsce zarówno basen

Fajne miejsce zarówno basen jak i saunę polecam.Widać że kulturalni i inteligentni ludzie tu przychodzą.Jeśli ktoś przychodzi na basen aby sobie popływać a nie się pokazać to polecam.A warunki jak za tą kasę to są dobre na basenie i w saunie.

Ostatnio syf nieprawdopodbny-

Ostatnio syf nieprawdopodbny- kąpiel pod prysznicami męskimi- stojąc po kostki w ścieku z powodu zapchania WSZYSTKICH odpływów. Tak brudno nie było nigdy... :-(

Nigdy nie byłam na tym

Nigdy nie byłam na tym basenie więc nie wiem o co kaman. Tylko od koleżanki słyszałam, że to podobno dobry basen. Nie słyszałam żeby narzekała.

PS. Przy basenie jest szpital, w którym urodził się mój braciszek.

Potwierdzam bardzo dobry

Potwierdzam bardzo dobry basen.

Bardzo jestem ciekawa jak ty

Bardzo jestem ciekawa jak ty sie prezentujesz czyściochu i młodzieńcze, a, no i ja pływasz - zapewne na poziomie światowym. Więcej pokory - na wiek nie ma się wpływu i każdy w każdym wieku ma prawo korzystać z basenu. A ja jak widzę stan toalet w akademikach i w prestiżowych warszawskich uczelniach (dla młodych są wszakże) to dopiero chce mi się wymiotować. Pokory się ucz póki czas, a jak nie to życie Cię szybko jej nauczy!

PANI PUFF OBFITA ROZDYNKA O

PANI PUFF OBFITA ROZDYNKA O WŁOSACH RUDYCH LUB BLOND ŻONA STRAŻNIKA MIEJSKIEGO ZOSTAŁA INSPEKTOREM NA BASENIE INFLANCKA,KTÓRA NIE TAK DAWNO W CENRTRUM USTAWICZNYM DLA DOROSŁYCH UKOŃCZYŁA LICEUM ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNYM MIANOWANA PRZEZ DYZMĘ CWANIAKA I KARIEROWICZA ZE ŚLĄSKA.WIELKA RADOŚĆ W SCS AK , ŻE TAKIE KOMPETENTNE OSOBY ZNISZCZĄ TEN OŚRODEK. WIOCHA I NEPOTYZM!

nie podoba mi się że nie

nie podoba mi się że nie działają tam prysznice i jest tam nie miła atmosfera nie działa jest tam ten basen nadaje się do remontu inflancka nowe baseny są ładniejsze ten jest do kitu nic nie dzała tam

Ja chodzę na saunę i tam

Ja chodzę na saunę i tam wszystko jest ok.Prysznice działają i nawet przebieralnia jest spoko a saunować można sobie na swobodnie bo kobiety praktyczni się nie pojawiają.

Jest rewelacyjna atrakcja

Jest rewelacyjna atrakcja której nie ma w innych saunach,ale o tym tylko stali bywalcy i bywalczynie wiedzą.

W saunie na inflanckiej

W saunie na inflanckiej gejowizna! Rzygać się chce!Nie polecam,syf i sodomia!

NIE POLECAM !!!!Na

NIE POLECAM !!!!Na Inflanckiej to tragedia. Owszem, tor długi, ale obsługa i czystość pozostawia wiele do życzenia. Po wejściu i zapłaceniu za wstęp Pan w szatni nie chciał wydać mi kluczyka do szafki bez zostawienia czegoś w szatni. Pytam gdzie jest informacja, że muszę zostawić coś w szatni, żeby dostać kluczyk. Skoro zapłaciłam za skorzystanie z basenu ??? owszem zmiana obuwia jest uzasadniona i rozumiem to, ale żeby pozostawienie w szatni czegokolwiek było warunkiem otrzymania kluczyka do szafki ??? Już nie wspomnę, że żeby skorzystać z sauny trzeba wyjść na zewnątrz i przejść do drugiego budynku. Ja się zraziłam chociaż nie powiem, dobrze mi się pływało, ale raczej już nie skorzystam z tego basenu. Mam wrażenie że czas się tam zatrzymał na PRLu.

NIE POLECAM !!! Na

NIE POLECAM !!!
Na Inflanckiej to tragedia. Owszem, tor długi, ale obsługa i czystość pozostawia wiele do życzenia. Po wejściu i zapłaceniu za wstęp Pan w szatni nie chciał wydać mi kluczyka do szafki bez zostawienia czegoś w szatni. Pytam gdzie jest informacja, że muszę zostawić coś w szatni, żeby dostać kluczyk. Skoro zapłaciłam za skorzystanie z basenu ??? owszem zmiana obuwia jest uzasadniona i rozumiem to, ale żeby pozostawienie w szatni czegokolwiek było warunkiem otrzymania kluczyka do szafki ??? Już nie wspomnę, że żeby skorzystać z sauny trzeba wyjść na zewnątrz i przejść do drugiego budynku. Ja się zraziłam chociaż nie powiem, dobrze mi się pływało, ale raczej już nie skorzystam z tego basenu. Mam wrażenie że czas się tam zatrzymał na PRLu.

Ja jakoś od kilku lat chodzę

Ja jakoś od kilku lat chodzę do sauny na inflancką w środy i jeszcze nie spotkałem żadnego geja.Bardzo fajne miejsce i najfajniejsze jest to że niewiele kobiet jest w środy więc można na spokojnie posaunować sobie na golasa

Jeśli ktoś lubi nagie

Jeśli ktoś lubi nagie opalanie i pływanie w basenie jak również nagie korzystanie z sauny to polecam rejestracje na forum naturystyka com.Bardzo ciekawe forum dla naturystów.

bardzo fajny basen chodzę tam

bardzo fajny basen chodzę tam od kilkunastu lat i podoba mi się bardzo to że wchodząc na saunę jest wspólna szatnia(niestety w oddzielnym budynku ale jest) w której mogę się przebrać razem z moim dzieckiem a basen jest w cenie sauny.

Mi tam bardzo pasuje a

Mi tam bardzo pasuje a warunki jak za tą cenę za wstęp są poprawne.Poza tym ja na basen przychodzę systematycznie popływać a nie się pokazać.

Basen do pływania całkiem

Basen do pływania całkiem fajny. Nie grzeszą czystością, ale biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, to cena bije na głowę inne baseny.
Niestety ostatnio nie miałem reklamówki tylko worek z materiału którego pan z szatni nie chciał przyjąć. Jakoś nie przeszkadzały mu czarne reklamówki przez które nic nie widać, natomiast szmaciana torba nie przejdzie bo nie ma jej w regulaminie. Paranoja

Witam Kto takie pierdoły

Witam

Kto takie pierdoły pisze.
Jak ktoś się nie stosuje do regulaminu to się go nie wpuszcza. Jakby ludzie rozrabiali w muzeum np. to co by tam się działo sodoma o gomora. Są przepisy i trzeba się dostosować, a jak się nie podoba to pływaj sobie w wannie lub w Wiśle gamoniu jeden z drugim. Bo torebki foliowej nie możesz mieć na buty, a co to trudno po prosić albo sobie kupić. Nie bo książę musi oddać w plecaku, jak wymóg jest w siatce. Ludzie opamiętajcie się i nie piszcie tu takich bzdur, bo się ośmieszacie.
Nie wpuścili mnie, bo nie chciałem oddać butów w siatce. To trza było siatkę sobie kupić i oddać w siatce i nie robić problemów.
Zasady proste jest regulamin i masz się jeden z drugim stosować i nie pisać mi tu więcej bzdur i debilizmów w stylu, bo mnie nie wpuścili bo jestem debilem.

A jak nie oddasz ciemnoto

A jak nie oddasz ciemnoto niczego, to jak zwrócisz kluczyk skoro nic nie zostawiłaś w zastaw. Rozumiesz teraz Człowieku jeden z drugim. Czy to takie trudne

NIE POLECAM !!! Na

NIE POLECAM !!!
Na Inflanckiej to tragedia. Owszem, tor długi, ale obsługa i czystość pozostawia wiele do życzenia. Po wejściu i zapłaceniu za wstęp Pan w szatni nie chciał wydać mi kluczyka do szafki bez zostawienia czegoś w szatni. Pytam gdzie jest informacja, że muszę zostawić coś w szatni, żeby dostać kluczyk. Skoro zapłaciłam za skorzystanie z basenu ??? owszem zmiana obuwia jest uzasadniona i rozumiem to, ale żeby pozostawienie w szatni czegokolwiek było warunkiem otrzymania kluczyka do szafki ??? Już nie wspomnę, że żeby skorzystać z sauny trzeba wyjść na zewnątrz i przejść do drugiego budynku. Ja się zraziłam chociaż nie powiem, dobrze mi się pływało, ale raczej już nie skorzystam z tego basenu. Mam wrażenie że czas się tam zatrzymał na PRLu.

Co za idiota to napisał.

Jaka tragedia sam jesteś tragedia, bo czytać nie umiesz i nie umiesz się dostosować do zasad.

To nie korzystaj z basenu, korzysta to się z WC, a tu się pływa dla zdrowia.

W saunie na inflanckiej W

W saunie na inflanckiej

W saunie na inflanckiej gejowizna! Rzygać się chce!Nie polecam,syf i sodomia!

A to kto napisał?

To nie przychodz, będzie jednego geja mniej.
I się mówi wymiotować, rzygać to sobie możesz pod budką z piwem.
A syf pewnie masz w domu, bo skąd byś wiedział jak wygląda.

Sauna bardzo fajna.Czasami

Sauna bardzo fajna.Czasami nawet można trafić na amatorskie bardzo przyjemne i odprężające aromaterapeutyczne seanse.

Od razu mówię, że mam

Od razu mówię, że mam sentyment do tego basenu, bo jest pierwszym, na który w ogóle poszłam (dopiero uczę się pływać), ale postaram się być obiektywna ;)
Zalety:
+ TANIO, najtaniej w Warszawie, biorąc pod uwagę to, że tu się płaci 13 zł aż za 1,5 godziny! (szkoda, że to ma się skończyć - słyszałam, że przymierzają się do instalacji bramek czasowych... mam nadzieję, że to nieprawda)
+ doskonały dojazd (1, 28 / Dw. Gdański / 409, 500 i sporo innych, bliskość Arkadii i Ronda Radosława)
+ moim zdaniem świetnie zorganizowane przebieralnie: jeden z chyba nielicznych basenów, mających PARAWANY (żeby nie trzeba było świecić golizną, czego nie znoszę, tylko się w spokoju przebrać w odgrodzonym miejscu), jest dużo luster przy suszarkach i blisko szafek
+ prysznice, pod którymi można się naprawdę porządnie umyć, bo nie dawkują wody po 5 sekund i nie trzeba ciągle "przybijać", żeby woda leciała
+ moim zdaniem super sprawą jest połączenie wszystkich niecek basenu i płynne przechodzenie z brodzika do basenu sportowego - dla osób uczących się pływać jest to duże zredukowanie stresu związanego z głębią, można ją sobie "dawkować" stopniowo i kiedy się chce (a nie kupić bilet na oddzielony od reszty głęboki basen i być zmuszonym do wody sięgającej wysoko ponad pas)
+ obsługa jest spoko, nie wiem na co tu ludzie narzekają
Wady:
- jest dosyć ciemno, szkoda, że nie wpada światło słoneczne; balonowe zadaszenie i wieże oświetleniowe o małej mocy dają wrażenie trochę przygnębiające
- w niektóre dni woda bywa zimna, pewnie to jest cena za połączenie niecki rekreacyjnej ze sportową -> nie da się tutaj po prostu "poleżeć na wodzie" dla relaksu, trzeba cały czas się ruszać
- co tu kryć - obiekt jest nadgryziony zębem czasu, w wielu miejscach zaniedbany, nie widać tu remontu, trochę wieje PRL-em; powinni wyremontować toalety i wymienić zwłaszcza kafelki na dnie basenu, bo są wybrakowane - parę tygodni temu rozcięłam sobie skórę na palcu u nogi, bo właśnie trafiłam na ostry kant
- łącznik między szatniami a pływalnią zimą może być traumatyczny do przejścia (czuć powiew wiatru przez szybki)
To wszystko nie zmienia jednak faktu, że jak na razie ten basen mi się najbardziej podoba w mieście :) przede wszystkim wygrywa ceną i organizacją przebieralni.

Ale wy pier..licje. Same

Ale wy pier..licje. Same narzekania- qurwa nie chcesz zostawiać butów w foli przychodź na bosaka i problem rozwiązany, woda brudna to nie wchodź itd.

to nie sraj koło tylko do!!!

to nie sraj koło tylko do!!!

Bramki już są instalowane...

Bramki już są instalowane... jeszcze trochę i zaczną ściągać dopłaty za przekroczenie czasu (12.10.2015.)

Rewolucja wprowadzają bramki,

Rewolucja wprowadzają bramki, nowe szafki.

Tampon wkładasz nie jak przy

Tampon wkładasz nie jak przy okresie - głębiej, panie kolego od fachowego wsadu.

Popieram. To jest jeden z

Popieram. To jest jeden z moich ulubionych basenów. Nie chodzę na basen po to żeby rozmawiać z Panem szatniarzem, albo żeby przesiadywać w szatni tylko żeby popływać. Woda ma dobrą temperaturę nigdy żadnej choroby nie złapałam a chodzę tam już 3 LATA. Nikt nie pogania to też duży plus.

Ania

Też tak sądzę i dziwię się ,

Też tak sądzę i dziwię się , że ludzie tak chcą zręcznie omijać regulamin - obwiniając innych o kłopoty własne w zrozumieniu tegoż regulaminu. Zadziwiające jest to , że Polacy potrafią tylko pouczać , natomiast za nic nie pojęli, w jaki sposób należy dać przykład poprawnej postawy.

Moim zdaniem to są po prostu

Moim zdaniem to są po prostu "sterydowe karki". A skoro mają takie wymagania to niech idą na drogie baseny (jak drogie buty). Po co wchodzić do obiektu, korzystać z jego usług, a póżniej narzekać??? Jacyś cyniczni malkontenci.!!!!

Masz rację to jest żenada w

Masz rację to jest żenada w Twoim wykonaniu

Nie widziałem, żeby gdzie

Nie widziałem, żeby gdzie kolwiek wpuszcali w butach na basen, jeśli ktoś w zyciu był na basenie to wie że to norma. Wystarczy co dzień zmieniać skarpety i myć nogi w domu, to zdjęcie butów nie bedzie tragedią.

Do popływania bardzo

Do popływania bardzo dobry,sauna też fajna.Dla lenerow co przychodzą na basen,zrobić sobie zdjęcie się nie nadaje.

Niestety na wielu pływalniach

Niestety na wielu pływalniach taki regulamin obowiązuje,a są to ośrodki wybudowane niedawno więc komunizm nie ma tu nic do rzeczy.

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.