Basen Namysłowska

Odpowiedzi

kiedy zrobicie cos ze

kiedy zrobicie cos ze zniszczonym basem odkrytym na namysłowskiej,chyba już zarobiliście na giełdzie?i handelkach? ręce opadają dopuścić do takich zniszczeń! i jeszcze jedno na nie zabezpieczonej zjeżdzalni( kiedyś do wody) dla dzieci ,a dzś straszącej dojdzie do tragedii,ciekawe jak się będziecie tłumaczyć ?przerażające jak mogą się utrzymac na stanowiskach tacy ludzie dyrekcii tego miejsca?

Może ktoś opowie jakie są

Może ktoś opowie jakie są warunki na basenie Namysłowska ? Czy jest czysta woda? Jak jest w toaletach?

mieszkam obok basenów, żal

mieszkam obok basenów, żal ściska serce na widok tego, co pozostało po tym kompleksie. Właściciel (chyba miasto) powinien coś z tym zrobić. Widać przemiana obiektów sportowych w Polsce na bazary robi się naszą narodową tradycją. po prostu wstyd. szkoda, że Praga znowu jest pod tym względem poszkodowana.

chodzę na basen regularnie,

chodzę na basen regularnie, jest czysto, spokojnie |(o ile nie ma grup szkolnych) choć sam basen mógłby być częściej "odmulany", po paru miesiącach robi się nieprzyjemny osad na dnie basenu, niczym to nie zagraża, ale nie wygląda zbyt przyjemnie.

Chodze na ten basen od lat,

Chodze na ten basen od lat, nie jest to basen nowoczesny, pamięta jeszcze głębokie czasy PRL-u, ale pracują tam bardzo mili ludzie, zawsze chętni do pomocy, tory w weekendy z reguły puste, wiec jak ktoś chce popływać to polecam.

pamiętam czasy jako

pamiętam czasy jako nastolatka,biegałam na odkryty basen. Wspomnienia tylko zostały,targ można zrobić na tyłach.Basen odrestaurować ew zamień na jakis plac zabaw,plac dla deskorolkarzy.
Może trzeba dyrekcji i zarządowi podsunąć pomysł.Dotacje na rozwój napewno można otrzymać.

Proszę piszcie swoje pomysły.
Może Namysłowska odżyje

Jeśli chodzi o pływalnię

Jeśli chodzi o pływalnię wewnętrzną, to chodzę bo mam blisko.
Plusy:
1. Tanio.
2. Nie ma elektronicznych pasków, zamków itp, więc jak się wyjdzie chwilę później, albo długo korzysta z natrysków, to nikt nie goni
3. Pusto. Najczęściej pływam sama na torze

Minusy:
1. Ratownik potrafi zasnąć albo wyjść. Gazety, książki, telefony i na to się patrzy. Zasadniczo poczucie bezpieczeństwa żadne.
2. Wcześnie zamykają, więc z wieczornego pływania nici
3. Średnio czysto tzn nie brudno, ale też nie sterylnie

Jeśli chodzi o kompleks WOW Wisła, to ze smutkiem przyznaję, że za komuny było ekstra.
Był super wielki basen 50 metrowy, gdzie dzieciaki wchodziły za grosze, pan z lodami i watą cukrową,
był brodzik ze zjeżdżalnią, mini-golf, boiska do kosza.
A w zimie wielkie lodowisko które działało nawet w plusowych temperaturach.

Teraz zbudowano bazarek (w sumie to już drugi na tym terenie), jeden był na mini golfie, obecny jest na boiskach od kosza i lodowisku. Był też parking płatny, ale splajtował i teren leży odłogiem.
To jest akurat niezłe, bo przyjeżdżają rolnicy, warzywa i owoce świeże przywożą, można kupić artykuły spożywcze, chemię, pieczywo i nawet jeden azjata z ciuchami ma budkę.

Armagedon natomiast jest w weekend... Na całym terenie zielonym rozkłada się giełda. 90% to używane ciuchy, do tego trochę jedzenia i chemii z Niemiec i starzyzna. Zaparkować się nie da, brud, śmieci. Walka o kolejkę żeby wjechać zaczyna się koło 4tej rano w sobotę, z trąbieniem, kłótniami i blokowaniem ulicy...
Gratuluję zarządcy i zapraszam do mnie w sobotę o 10tej na kawę.

Chodziłam na ten basen z moim

Chodziłam na ten basen z moim 2-3 letnim synkiem, którego zabierałam ze soba do przebieralni damskiej. Pewnego razu po kąpieli z dzieckiem pod prysznicami zostałam zakrzyczana przez stare baby, które wyszły z aerobiku i na golasa kąpały się pod prysznicami, że z dzieckiem mam się kąpać w części dla nich przeznaczonej. Następnie zwróciła mi uwagę obsługa że NIE WOLNO mi sie tam przebierać z dzieckiem a już NA PEWNO nie mogę korzystać z prysznica.

Obiekt może był ładny ale teraz jest w opłakanym stanie.

Brak szafek i możliwości zabezpieczenia swojego prywatnego mienia, nędzne prysznice i przebieralnie

Obsługa fatalna starsza pani

Obsługa fatalna starsza pani która mnie się pyta co ja zostawiłem gdybym podejżał co ktoś inny zostawia to mogę śmiało brać poza tym polecam doczyścić i powymieniać parę elementów chociaż nie lepiej będzie jak przerdzewiałe panele same spadną z sufitu i pozabijają pływające osoby .óąś

Super polecam

Super polecam

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.