BOS Białołęka

Odpowiedzi

W pizdu drogo tam jest :/

W pizdu drogo tam jest :/

chyba nie w weekend

chyba nie w weekend

mały , brak miejsc totalna

mały , brak miejsc totalna pomyłka jak to mozna nazwac basenem hahaha
nie polecam

liczą sobie 9zł za 30 min

liczą sobie 9zł za 30 min opływania wchodzisz na gwizdek i tak samo wychodzisz jak dziecko w szkole podstawowej - beznadzieja ( duzo ludzi brak miejsca kilka osob na torze)

Ze zniżką studencką (4,5

Ze zniżką studencką (4,5 za 30 min) cena jest całkiem przyzwoita. Jednak gdybym faktycznie musiała płacić cenę normalnego wejścia(9zł) to bym zrezygnowała.Fakt, że czasem jest za dużo ludzi. Ostatnio można wchodzić tylko z karnetem i dzięki temu zrobiło się mniej ludzi, jest bardziej komfortowo. Przydałby się jeszcze jeden basen na Tarchominie- większy. Chociaż ja ten lubię i nie chcę narzekać, bo wyboru i tak nie ma ;)

Własnie doświadczyłam

Własnie doświadczyłam aroganckiej uprzejmości Pani z tego ośrodka.

ja pierdolę jak drogo

ja pierdolę jak drogo

wszystko pieknie tyle ze

wszystko pieknie tyle ze nigdy nie ma miejsca popołudniem azeby wejsc, komuna jakas, kartki, trzeba sie zapisywac na godziny- TRAGEDIA jak w srodku jest nie wiem bo nigdy nie wszedłem z w/w powodu...

Bez wzgledu na obsługę i ceny

Bez wzgledu na obsługę i ceny - powstrzymajcie się od anonimowego słownego CHAMSTWA i PROSTACTWA!

Nie polecam ! Byłam tam dwa

Nie polecam ! Byłam tam dwa razy i kobieta w recepcji nie chciała mnie puścić , bo nie było miejsc.Następnego dnia wcześniej zadzwoniłam do recepcji , czy będą w tym dniu wolne miejsca , aby specjalnie nie jechać . Pojechałam a kobieta w recepcji , mówi mi , że nie miejsc! Żadnego przepraszam , zero kultury.
Obsługa to jakaś pomyłka! Robią łaskę , że cię w ogóle wpuszczają . Bez komentarza!

Basen cwel dzwonie , odbiera

Basen cwel dzwonie , odbiera tel. i odrazu odklada sluchawke . Gratulacje takiej obslugi ...

Faktycznie mało miejsca, źle

Faktycznie mało miejsca, źle zorganizowane. Ale jak to się mówi "na bezrybiu i rak rybą".

Nawet na stronie

Nawet na stronie www.nasygnale.pl napisano o obsludze w tym badziewiu, dwoch chlopakow tam ochrona potraktowano

do chamstwa powyżej,

do chamstwa powyżej,

chamki i prostaczki, muszą być świadomi tego, że więcej jak max w jednym momencie nie wejdzie... jeśli już jest basen pełen to jak mają być kolejni wpuszczani...?

są na ten przykład przepisy ppoż, bhp i inne które normują il4e osób w jednym momencie może być w tym konkretnym miejscu,

a wyobraźcie sobie co by był gdyby wpuszczali wszystkich jak leci.. le osób na torze gwarantuje jakotakie popływanie? co by było gdyby było 30 os na torze?

tacy jesteście prości - jak tłok to źle i psy wieszacie, a jak dbają o to aby nie było zbyt dużego przeładowania to też źle....

litości

Super basenik, na nim się

Super basenik, na nim się wychowałem i zaraziłem pasją do pływania ;). Z ceną nie przesadzajcie, nie jest tak drogo. Jak idziesz dobrze popływać to 30 minut kilka razy w tygodniu wystarczy. Obsługa przesympatyczna, uwielbiam każdą osobę na swój sposób :). Pozdrawiam serdecznie cały BOS !

W weekend 5,10 za 30 min.

W weekend 5,10 za 30 min. drogo?

Chodziłam tam regularnie

Chodziłam tam regularnie przez rok na karnet. Cena Niestety muszę się zgodzić, że cena biletu w tygodniu jest bardzo wysoka w (nawet ta w karnecie) w stosunku do pływalni o lepszym standardzie (np. pływalnia na balkonowej - cena podobna a jakość znacznie inna); obsługa fatalna - mam na myśli osoby w szatni (chyba mają najwięcej do powiedzenia)
pływalnia jak pływalnia - szału nie ma, ale tragicznie też nie jest

TO JEST BASEN PRZYSZKOLNY,

TO JEST BASEN PRZYSZKOLNY, mili państwo, nastawiony na uczniów i ich rodziców bardziej niż na wymagających 'klientów indywidualnych', dlatego zasady są dość specyficzne. Po ich poznaniu (i po poznaniu terminów, kiedy jest tłoczno, a kiedy nie) jestem bardzo zadowolona tak z basenu jak z obsługi. Jeśli się mieszka blisko i chce się popływać (nie relaksować na saunie/jacuzzi) to trzeba walić jak w dym.

Co do ceny to nie narzekam, tu liczy się tylko czas pływania a nie suszenia włosów i przebierania, więc przynajmniej nie trzeba tego robić w biegu. Jeśli ktoś potrzebuje więcej niż 30 min pływania - polecam weekendy, jest taniej (!)

bardziej polecam niz np.

bardziej polecam niz np. plonez, tam to dopiero jest tlok, tuja sa karnety i i bardzo dobrze, przynajmniej jest porządek, nikt nie wejdzie ponad normę!

cena w weekend 5,10, bardzo przyzwoita.

tak trzymac! załuje ze teraz przez wakacje zamknięty bo musze jezdzic na inne gorsze obiekty.

pzdr, Tomek

Gdzie na stronie mogę znaleźć

Gdzie na stronie mogę znaleźć regulamin? Szukam i nic. Słyszałam że trzeba 24 godziny wcześniej zawiadomić że nie będziesz na lekcjach pływania, jeżeli zawiadomisz w dniu kiedy masz basen nie masz prawo do odbioru tych lekcji. To jakaś kpina. Kobiety mają swoje dni, mężczyźni tez mogą mieć swoje problemy, a dzieci tez nie decydują czy zachorują czy nie. Więc nie chorować, zamówić sobie menopauzę itp. Dla mnie jest chore. Ale cóż my jesteśmy tylko ich pionkami którzy albo gramy jak oni chcą, albo nici z basenu....Od tego roku szkolnego zdrożało, ale nigdzie żadnej wiadomości nie było :-(

Byłem jeden raz. Przy wejsciu

Byłem jeden raz. Przy wejsciu już mnie odrzuciło - wejście, wyjście na gwizdek. Obsługa "do zwolnienia - chamstwo nic więcej" co do opisu można litanie napisać.

Odradzam w 100%

Oj, cześki wieśki......... .

Oj, cześki wieśki......... . Jak się nie podoba to proponuję wrócić do siebie i tam popływać (gnojówka za stodołą, rzeczka za domem sołtysa, czy staw u ojców z gąskami). NIE MA PRZYMUSU gamonie!

A dlaczego prostaku. Skoro

A dlaczego prostaku. Skoro obsługa jest chamska to należy to odpowiednio skomentować. Więc nie pouczaj innych co mają pisać.

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.