OSiR Polna - Śródmieście

Odpowiedzi

porylo wam calkowicie w twch

porylo wam calkowicie w twch waszych dzbanach zeby placic 10zl za 30minut to wole kupic dwa aperitywy i wykapac sie w wisle pozdro od smiecika

Masz rację. Ceny są chore.

Masz rację. Ceny są chore. A potem dziwią się że dzieci mamy kalekie.

'Żyję w kraju w którym

'Żyję w kraju w którym każdy chce mnie zrobić w chuja'- Pidżama Porno

no raczej nie Pidżama,

no raczej nie Pidżama, tylko Strachy na Lachy :P

ludzie za pół godziny

ludzie za pół godziny płacić 8 złoty.
basen super ale ceny chore...

to wychodzi 16 pln za

to wychodzi 16 pln za godzine... pytanie czy w to wliczone jst przebieranie.. jak nie to ok... jak tak to zeczywiscie nie jest najlepiej...

stawki sa inne o.O wczoraj

stawki sa inne o.O wczoraj placilam 10zl (ulgowy) za godzine, niestety przebieranie wlicza sie do tej godziny, ale za to dwie sauny sa juz w cenie (jacuzzi tez) wiec mysle ze nie jest najgorzej, a nawet polecam :)

basen jest mały, szkółki

basen jest mały, szkółki plywackie wieczorami zajmują większość torów, no i do tego woda nie jest za czysta... Nie polecam.

http://www.osir-polna.pl/imag

http://www.osir-polna.pl/images/CENNIK-plywalni-2011.jpg
ceny chyba się zmieniły. jak chodziłam rok temu to było bardzo sympatycznie i czysto. sauna b.fajna. polecam

Świetna lokalizacja to klucz

Świetna lokalizacja to klucz do sukcesu tego OSIRu. Nie ma w centrum tak nowoczesnego ośrodka.
Mam w dupie sprawy pracownicze, śmiechu warte, że jakiś ratownik opluwa swój basen takimi pierdołami. Dla klienta liczy się jakość i cena, nic więciej.

Basen polecam.

Lokalizacja OK, nowoczesność

Lokalizacja OK, nowoczesność OK, ale jak dyrekcja próbuje robić szfindle na przetargach, remontach, przegrywa sprawy w sądach i musi wypłacać odszkodowania z budżetu osir/dzielnicy (czyt. naszych pieniędzy), zatrudnia swoich kolesiów, łamie prawo, to jest coś nie tak - a ty pluskaj sie pluskaj, niech cie głowa nie boli.
tez polecam basen.

Same plusy! Czysto,

Same plusy! Czysto, kameralnie, miła obsługa i duży wybór zajęć, na plus parking podziemny!

za to weekendy jest super! a

za to weekendy jest super! a woda?! bardziej czysta niż na nie jednym basenie!

Basen jest fajny. Są obnizki.

Basen jest fajny. Są obnizki. W cenie biletu są też dwie sauny. I jacuzzi. Problem stanowi tylko obsługa. Prawie fatalna. Dlatego "prawie", bo w kasach są dwie panie, jedna wogóle okej, druga strasznie niemiła, zdołowana, odnosząca się z nieukrywaną niechęcią do gościaa, nie używająca słów grzecznościowych - totalna degrengolada. Taki jest tu poziom obsługi, co musi byc chyba powodem do zadowolenia tych ludzi. Smutne.

Obsługa w kasach jest

Obsługa w kasach jest tragiczna. Odradzam ze względu na opryskliwość i chamstwo jednej z pań w kasie. Lepiej pójść do konkurencji niż na wstępie zepsuć sobie nastrój przez takiego Niemilucha. Z szatniażem też nie ma kontaktu, jest tylko ciało, nic więcej, i to marnej jakości. Powiedziałbym że dno, gdyby nie przemili ratownicy. Myślący to ludzie.

Bardzo wszystkich interesuje

Bardzo wszystkich interesuje prywatne zdanie niezadowolonego pracownika...

basen na polnej to "PełOwski"

basen na polnej to "PełOwski" osrodek nastawiony na zarobek! powinien służyć mieszkańcom w przystępnych cenach, bo i tak nasze podatki idą na funkcjonowanie NASZEGO ośrodka. Dyrektorek z PO i jego znajomki tam zatrudnione - POwski folwark !

Michał daj już spokój...weź

Michał daj już spokój...weź się lepiej za robotę!

Panie Dyrektorze Basenu na

Panie Dyrektorze Basenu na Polnej !

Proszę nie kazać Pracownikom mycia ścian, powierzchni szklanych, sanarium środkami chemicznymi w czasie otwarcia basenu tzn wtedy gdy są w nim Klienci. Chemia drażni układ oddechowy. Ten basen wygląda jak obóz pracy. Czy to jest zgodne z bhp aby wykonywać takie czynności z trakcie pracy basenu????

W 100% zgadzam się z

W 100% zgadzam się z przedmówcami. To ,że basen jest państwowy nie ma oznaczać że obsługa musi być anty nastawiona do klienta. Już nie żyjemy w komunie? A może mi się tak wydaje. Panie sprzątaczki trzeba omijać szerokim łukiem, i uważać gdzie myła gdzie można się prześlizgnąć... Pani w recepcji na dzień dobry ma minę jak by chciała powiedzieć CZEGO Kur...! A w szatni Panowie na zatrudnieniu z grupą nic nie wiedzą obchodzi tylko to co w telewizji się dzieje...albo na Panie wlepiają gapie. Ratownicy najporządniejsi. Basen sam w sobie w porządku. Woda jak na innych basenach wyjątkowo czysta.

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.