Pływalnia SGGW

Odpowiedzi

Ciekawe, że nie ma tu ani

Ciekawe, że nie ma tu ani jednej opinii... A moja jest jak najlepsza. Im mniej chętnych do odwiedzania tego miejsca, tym mniej tłoku ;)
28.11.2011

a co tu pisać basen jak basen

a co tu pisać basen jak basen (

MOżna napisć, że na SGGW

MOżna napisć, że na SGGW panują staromodne zasady, czepki na głowe i tylko przylegający strój kąpielowy :( poza tym przychodząc na ten basen trzeba mieć ze sobą klapki na zmianę, nie buty, nie trampki. Ceny za wejście są dosyć wysokie jak na taki standard obiektu. Przy kasie jest mały sklep gdzie można zakupić różne gadżety pływackie w oczywiście najwyższych cenach w promieniu 5 km ;) Na samym basenie różnie bywa, raz tłoczno a raz w sam raz.

beznadziejny basen dla

beznadziejny basen dla rodzin

wyobraźcie sobie że trzeba płacić nawet za rocznego maluszka. skandal!!!!!!! jestem samotną mamą i przez to praktycznie nie mogę z córką wyjść na basen blisko domu tylko muszę gnać aż na kabaty. krwiopijcy sumienia nie mają

Chyba najlepszy basen w

Chyba najlepszy basen w poludniowej Warszawie i pryzlegajacych powiatach, naturalnie z wyjatkiem warszawianki. Ruch na basenie sportowym do wytrzymania, sensowna ilosc godzin wolnych od rezerwacji. Wysoki poziom czystosci i wyposazenia. Nigdy nie przejmowalem sie niecka dla nieplywajacych wiec nie oceniam. Z ratownikami zdolalem sie zakumplowac, obsluga fisklana tez mila, jest tor dla plywania szybkiego, i panuje zasada zeby byl do dyspozycji dla obecnie najszybszych osob.
BArdzo dobrze ze jest respektowana zasada obowiazkowego czepka i przylegajacych strojow, odnosnie komentarza z gory. Basen to nie wanna/plaza;)

to się najechałaś, prawie na

to się najechałaś, prawie na drugi koniec Warszawy....

Sklep na basenie jest z

Sklep na basenie jest z rewelacyjnym wyborem I fachową obsluga, z basenu SGGW przestsliemy korzystać jak zrobili platny parking ale do sklepu zagladamy kilka razy w roku na zakupy bo zawsze doradza I odbiorą super. Polecamy zakupy ,basen nie zabardzo

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.