Pływalnia Skalar

Odpowiedzi

Dlaczego na stronie jest

Dlaczego na stronie jest napisana cena 9zł !! a przy kasie Pani oswiadczyła iz kosztuje 13 zł !!! Za co chyba za 73C w Saunie ! Wstyd i żenada! za 45 min. W Pruszkowie za 1 godz płacę 8zł z sauną !!! Po prostu brak słów na poczynania zarządzających basenem Skalar w Ursusie. Ni poleca.

Ceny tutaj podane są stare.

Ceny tutaj podane są stare. Na stronie OSIR'u jest napisane, iż od 9 września ceny uległy zmianie - tam też jest podana tabela opłat za wszystkie usługi. Złe informacje na tej stronie to wina administratorów, a nie pływalni,

A gdzie w Pruszkowie

A gdzie w Pruszkowie ?
Pozdrawiam

tyle nerwów o 4zł...

tyle nerwów o 4zł... trzeba było się wykąpać w bajorku u siebie na podwórku na wsi. byłoby za darmo. ale tak to już jest w tej nowoczesnej warszawie - inwazja głupoli i tych z innych miast i tych ze wsi. normalnych ludzi jak na lekarstwo..

witam,a skutek chamskiego

witam,a skutek chamskiego zwrócenia mi uwagi przez ratownika postanowiłem nasikać do basenu rekreacyjnego i tak też się stało,nie polecam tam zaglądać....

do łba sobie nasikaj bura

do łba sobie nasikaj bura suko

Taaa, w Pruszkowie masz za 8

Taaa, w Pruszkowie masz za 8 zł wodę tak zimną, że szczękasz zębami jeszcze dwa dni później....

hehe no to się zemściłeś

hehe no to się zemściłeś stary... :-) naprawdę a jak mama zwróci Ci uwagę to plujesz jej do talerza?. Nie chcę myśleć co by było jakby tak drugi raz ratownik uwagę ci zwrócił, pewnie byś tam klocka postawił. Powiem szczerze ze jak czytam takie komentarze to aż mi wstyd że jestem człowiekiem bo nawet pies nie szczy do wody tylko wychodzi na trawke.

Sikając do basen nie zrobiłeś

Sikając do basen nie zrobiłeś na złość ratownikowi tylko korzystającym z basenu. W ogóle co to za kultura sikać do basenu? Mi to się w głowie nie mieści.

Mieszkam (jeszcze) w Ursusie,

Mieszkam (jeszcze) w Ursusie, jeżdżę na basen do Maroitu, chciałam pójść z córka spróbować gdzie bliżej, ale...., czytając te komentarze zabrakło mi odwagi.
Gdzieś słyszałam piękny cytat, iż nauczyliśmy sie wiele, nawet latać jak ptaki, pozostało jedynie nauczyć sie żyć i postępować, jak ludzie.

A ja basen polecam. Mam

A ja basen polecam.
Mam nadzieję że ten co nasikał zrobił to dawno i już wszystko wyfiltrowane.
Basen polecam bo:
jest wystarczająco estetycznie,
jest blisko ;-),
jest czysto,
obsługa nie jest z epoki PRL jak na niektórych basenach (Osir Ochota),

Spadaj do Pruszkowa

Spadaj do Pruszkowa

Przy wrzesinku niedaleko

Przy wrzesinku niedaleko szpitala

taki mądry to zapisz dziecko

taki mądry to zapisz dziecko na naukę pływania w Pruszkowie to zobaczysz ile zapłacisz to nie głupie 4 zł na pół rocze 250z łwięcej niż w Ursusie

co do obsługi to zgodzę się

co do obsługi to zgodzę się tylko częściowo. Basen odwiedzam regularnie i rzeczywiście poza paniami z tzw. obsługi, nie ma żadnych zastrzeżeń- panie w kasie zawsze przemiłe, panowie ratownicy także bez zastrzeżeń.
Przykład- nie tak dawno wychodząc po przebraniu się i wysuszeniu do głównego holu poślizgnęłam się na gresowej posadzce. Wychodząc w mokrych klapkach o upadek nietrudno, biorąc pod uwagę że wchodzi się na mokre (!) płytki. No cóż może się zdarzyć, pani sprzątająca najwyraźniej poczuła się urażon , bo prychając z niezadowolenia ostentacyjnie postawiła tabliczkę "uwaga ślisko". Pytanie - jeżeli już faktycznie te podłogi muszą być myte w szczytowych godzinach, czy trudno porozstawiać te tabliczki i po prostu przeprosić ???? Basen dobry, ale panie tzw,sprzątające to chyba z innej epoki. ...

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Łapirobot
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Łapirobot graficzny
Enter the characters shown in the image.