STUDIO SANTE – uzdrowisko miejskie

STUDIO SANTE – uzdrowisko miejskie
1 vote, 4.00 avg. rating (86% score)

Basen pełen zdrowej wody: ożywcza kąpiel

astrzyk witalnej energii: każda komórka ciała dotleniona, skóra ukojona, skutki codziennego stresu zniwelowane. Zanurzenie w perlistej Ożywionej Wodzie Sante to czysta przyjemność i korzyści dla zdrowia. W Warszawie, tylko w Studiu Sante, które jest nowoczesnym uzdrowiskiem miejskim, doświadczysz doznań kąpieli jak w krystalicznej wodzie górskiego potoku.

Nie trzeba już podróżować do Austrii, Niemiec, Włoch czy Szwajcarii, by móc skorzystać z dobrodziejstw leczniczej wody w uzdrowiskowych kąpieliskach. Studio Sante jest pionierem w Polsce w zastosowaniu Ożywionej Wody Sante w basenie, kompleksie saun oraz w gabinetach terapeutycznych. Woda ta dzięki technologii granderyzacji oraz autorskiej metodzie uzdatniania ma przywróconą pierwotną optymalną strukturę, czyli możliwości i właściwości, jakie przewidziała dla niej natura. Posiada zdolność regeneracji i samooczyszczania oraz właściwości lecznicze.

Jej wpływ na organizm jest kompleksowy: działa zarówno na skórę, na cały organizm oraz psychikę. Kąpiel w niej jest bardzo przyjemna ze względu na jej niezwykłą miękkość i aksamitność. Można ją określić jako perlistą. Pływając w niej, doświadczamy doznań kąpieli w idealnie przezroczystym górskim potoku.

Jej oddziaływanie na skórę od razu staje się widoczne: niedoskonałości wynikające z alergii czy podrażnień znikają i odzyskuje ona swoją naturalną gładkość. Ani skóra, ani oczy podczas pływania nie są podrażnione chlorem. A po kąpieli włosy, skóra czy stroje kąpielowe nie posiadają jego charakterystycznego chemicznego zapachu. Granderowe oczyszczanie wody bowiem optymalizuje konieczne procesy oczyszczania: eliminację zawiesin, filtrację i dezynfekcję. Najwyższa jakość wody w Studiu Sante jest zapewniona dzięki unikalnej technologii uzdatniania wody. Aby Woda Ożywiona Sante była krystalicznie czysta, zastosowaliśmy autorską metodę polegającą na filtracji wody na szkle aktywowanym, następnie elektrolizie próżniowej soli oraz specjalistycznym lampom UV. W wodzie, która jest w ten sposób uzdatniana, żadna szkodliwa bakteria nie ma prawa przeżyć, by nam zaszkodzić. Jednocześnie jednak zalety żywej wody z mikroorganizmami, które służą naszemu zdrowiu, są zachowane. Dzięki wdrożeniu powyższych rozwiązań stosowanie środków chemicznych w tego typu obiektach drastycznie spada, co stanowi bezcenny wkład w ochronę wód a tym samym całego środowiska.

Kąpiel w ożywionej wodzie sprawia, że nie musimy do mycia zużywać dużej ilości kosmetyków. A te, które są przez nas nakładane na skórę, natychmiast są absorbowane. Kontakt skóry z wodą ożywioną doskonale ją nawadnia, ponieważ pozytywnie wpływa na skład wody wewnątrzkomórkowej. Optymalna struktura wody przyśpiesza procesy metaboliczne przez co skóra, nasz największy organ, doskonale oczyszcza się. A z nią cały organizm, który uodparnia się.

Zanurzenie w Ożywionej Wodzie Sante powodue, że czujemy się doskonale wypoczęci i odprężeni. Woda ożywiona dzięki swej optymalnej naturalnej strukturze jest harmonijna i pełna mocy. I te właściwości przekazuje nam, ponieważ każda woda ma zdolność przechowywania i przekazywania wibracji. Ożywiona woda to najwyższe wibracje. Kontakt z nią rewitalizuje, uspokaja i wzmacnia.

Kąpiel w Wodzie Ożywionej Sante powoduje:
•niwelowanie objawów alergii na skórze,
•kojenie podrażnień skóry, gładkość skóry,
• silnie nawodnienie skóry (przez dobroczynny wpływ na wodę wewnątrzkomórkową),
• przyśpieszenie procesów metabolicznych w skórze, co wpływa na jej szybkie oczyszczanie (a także całego organizmu),
•zwiększone możliwości dostarczania niezbędnych substancji odżywczych do komórek,
•uodpornienie organizmu,
• poprawę nastroju.

Lokalizacja
Dojazd:
samochód, tramwaj, autobus
Adres:
ul.Jagiellońska 55a 03-301 Warszawa Polska Tel: +48 605 130 152
Informacje
Na basenie znajduje się:
Bufet
Wyposażenie:
Basen rekreacyjny
Basen do nauki pływania
Brodzik dla dzieci
Wanny do masażu podwodnego
Dane kontaktowe
Kontakt:
Tel: +48 605 130 152 mail: zabiegi@studiosante.pl